0

مسوولان سينمايي از چه فيلم‌هايي درباره‌ي خليج فارس حمايت مي‌كنند؟

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

مسوولان سينمايي از چه فيلم‌هايي درباره‌ي خليج فارس حمايت مي‌كنند؟

عليرضا سجادپور اعلام كرد: از فيلم‌هايي كه در لايه‌هاي زيرينش به موضوع خليج فارس بپردازند، حمايت مي‌كنيم.

مديركل اداره نظارت و ارزشيابي سازمان سينمايي در گفت‌وگويي با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، همزمان با روز ملي خليج فارس درباره توليد آثاري در اين خصوص در سينما اظهار كرد: اگر مستقيما به خليج فارس در فيلمي پرداخته شود،‌ كار مستند مي‌شود و پيش از اين هم كارهاي خوبي در اين خصوص با حمايت سازمان سينمايي ساخته شده است.

وي افزود: در آثار داستاني بايد در لايه‌هاي زيرين قصه به موضوع خليج فارس پرداخت تا تاثيرگذاري بيشتري داشته باشد و ما از چنين موضوعاتي حمايت خواهيم كرد.

سجادپور تاكيد كرد: بحث خليج فارس سال‌ها است وجود دارد و همه روي آن تعصب داريم و فيلم‌هاي هم در اين خصوص داشته‌ايم كه واضح‌ترين آنها «راه آبي ابريشم » بوده است و حتي در فيلمي به بهانه اجراي كنسرتي روي خليج فارس به اين موضوع پرداخته شده است.

مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي در پايان سخنانش با اشاره به عدم حضورش در برنامه «هفت» خاطر نشان كرد: من از قبل قولي براي حضور در برنامه نداده بودم و در واقع موقعي كه برخي مباحث در زمينه‌ي سينما داغ بود، همه درباره آن صحبت كردند به جزء متوليان امر و الان كه كهنه شده است چه بايد بگوييم؟

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  11:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها