0

تامین هزینه سفر به کربلا برای رفتگر درستکار

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

تامین هزینه سفر به کربلا برای رفتگر درستکار

 هزینه سفر به کربلا و ده میلیون تومان برای نارنجی پوشی که کیف یک میلیاردی را به صاحبش بازگردانده بود توسط شورای شهر تهران تامین شد.

خسرو دانشجو سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر به اقدام احمد ربانی یکی از پرسنل‌های شهرداری بجنورد که در یک اقدام خداپسندانه کیفی را که پیدا کرده بود و به صاحبش تحویل داد اشاره کرد و گفت: ربانی به همراه شهردار منطقه یک بجنورد در جلسه امروز شورا حضور یافت که اعضای شورا با اهدای لوح تقدیر مراتب قدردانی خود را از وی ابراز داشتند ضمن اینکه اعضای شورا با اهتمام به وضعیت معیشتی این فرد که با حقوق ۵۰۰ هزار تومانی ۳۶۰ هزار تومان قسط بابت وام مسکن در یک روستا را می‌پردازد تسویه وام وی را به مبلغ ۱۰ میلیون تومان تقبل کردند.

وی با بیان اینکه پرداخت این مبلغ از حقوق شخصی اعضای شورا بود، اظهار داشت: هزینه سفر به کربلا برای ربانی و خانواده‌اش توسط ستاد شورایاری شورای شهر تهران تامین شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: از حضور ربانی در این جلسه استفاده کردیم و به وضعیت معیشتی این قشر که ضعف‌های مالی آنها بر هیچ کس پوشیده بود پرداختیم و مقرر شد حل مشکلات معیشتی این افراد بسیار جدی و سریع در دستور کار قرار گیرد.

چندی پیش احمد ربانی رفتگر درستکار شهرداری منطقه یک بجنورد پس از یافتن کیفی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال، آن را به صاحبش بازگرداند.برای تقدیر از این شهروند نمونه به پیشنهاد رئیس حوزه خدمات شهری شهر بجنورد یک هفته مرخصی تشویقی به همراه پرداخت ۲ میلیون ریال برای این رفتگر پر تلاش در نظر گرفته شد.

همچنین پیشنهاد شده که او به عنوان کارگر نمونه سال ۱۳۹۱ انتخاب شود .

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  11:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها