0

کارانکا: قهرماني حق رئال است

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

کارانکا: قهرماني حق رئال است

 

در ديدار امروز شاگردان مورينيو با گل هاي رونالدو و بنزما (2 گل) مقابل حريف آندلسي به پيروزي رسيدند.


 

  آيتور کارانکا، کمک مربي رئال مادريد، تاييد کرد که رئالي ها در ديدار امروز مقابل سويا در بهترين روزشان نبودند اما بازيکنان تيمش را به خاطر غلبه بر خستگي و ناکامي ناشي از نرسيدن به فينال چمپيونزليگ مورد ستايش قرار داد.

در ديدار امروز شاگردان مورينيو با گل هاي رونالدو و بنزما (2 گل) مقابل حريف آندلسي به پيروزي رسيدند.

کارانکا در گفتگو با خبرنگاران گفت:"اکنون تنها سه ديدار ديگر باقي مانده و بعد از ناکامي چهارشنبه شب، ما بايد در اين ديدار پيروز مي شديم. بار ديگر خواهم گفت که اين تيم شايسته قهرماني است.

جدا از اين اينکه اين تيم قهرمان شود يا خير، اين بازيکن شخصيت و ذهنيت قهرماني را دارند. آنها امروز خسته و ناراحت بودند و مي توانستيم بهتر بازي کنيم اما در نهايت پيروز شديم. کاري که بايد را انجام داديم."رئال با اين پيروزي، فاصله اش با بارسا در صدر جدول را به 10 امتياز افزايش داد و در صورتي که امشب بارسا مقابل وايکانو شکست بخورد، قهرماني رئال قطعي خواهد شد اما کارانکا اعلام کرد مشکلي با قهرماني در پايان ديدار بعدي ندارد." واضح است که قهرماني در لاليگا بسيار مهم است؛ هر چه زودتر، بهتر اما قهرمان شدن در بازي با بيلبائو و در ورزشگاه باشکوهي مانند سن مامس هم خيلي عالي است زيرا آنها فصل فوق العاده اي را پشت سر گذاشتند.

ما تنها به پيروزي در ديدارهاي مان فکر مي کنيم و مي خواهيم هرچه زودتر جشن قهرماني را برپا کنيم.

بازيکنان ما در فرم فوق العاده اي قراردارند هرچند مي دانيم که چقدر خسته هستند. خستگي زياد بعد از رويايي با بارسا و بايرن در فاصله زماني کوتاه روي اعتماد به نفس آنها تاثير گذاشت.

ما روز شنبه بسيار خوب کار کرديم و چهارشنبه هم بسيار پرتلاش ظاهر شديم بناراين ديدار امروز مثل يک پاداش بود."

او در پاسخ به اين سوال که آيا رئال هم يک برنامه دوم (پلن بي) براي بازي کردن دارد، گفت:" ما تنها يک برنامه براي بازي هاي مان داريم و تا زماني که از آن بتوانيم نتيجه بگيريم، آن را ادامه خواهيم داد.
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  10:33 PM
تشکرات از این پست
LINDHFVHIDLD
دسترسی سریع به انجمن ها