0

"بين دنيا و بهشت" به زبان فرانسه به نمايشگاه كتاب مي آيد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

"بين دنيا و بهشت" به زبان فرانسه به نمايشگاه كتاب مي آيد

 
1391/02/10   

براي نخستين بار توسط نشر شاهد:

"بين دنيا و بهشت" به زبان فرانسه به نمايشگاه كتاب مي آيد

نويد شاهد: "بين دنيا و بهشت"، نخستين اثر ترجمه شده به زبان فرانسوي توسط نشر شاهد است كه در بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي كتاب به بازديدكنندگان عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار نويد شاهد، كتاب" بين دنيا و بهشت " به قلم رحيم مخدومي تا كنون توسط نشر شاهد به چاپ چهارم رسيده است. اين كتاب، حكايت زندگي جانباز شهيد، محمد تقي طاهر زاده است كه تيرماه سال 1367 در عمليات شلمچه دچار موج گرفتگي شد و پس از يك ماه، به مدت هجده سال به كما فرو رفت و دوران بي هوشي اين جانباز، 18 سال به طول انجاميد.
در طول اين مدت آنچه بر شگفتي اين واقعه مي افزود، پرستاري عاشقانه پدر وي بود. در اين 18 سال كه محمدتقي بر روي تخت خوابيده بود، با همان دو چشم نافذش همه تنهايي هاي پدر و مادر را پر مي كرد.
سرانجام اين آزمون سخت در خصوص اين دو پدر و پسر به پايان رسيد و محمد تقي در ارديبهشت 84 به كاروان شهداي دفاع مقدس پيوست.

كتاب "بين دنيا و بهشت " توسط فاطمه گوهري به زبان فرانسه ترجمه و با تيراژ 1200 نسخه توسط نشر شاهد منتشر و از طريق رايزني ايران، در فرانسه و نمايشگاههاي بين المللي توزيع شده است.

اين كتاب براي نخستين بار توسط نشر شاهد به زبان فرانسه ترجمه و با تيراژ 2 هزار نسخه و قيمت هزار و 700 تومان، در بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي كتاب در غرفه نشر شاهد عرضه مي شود.

انتهاي پيام/ع
 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها