0

فیلم 15 سال پیش وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فیلم 15 سال پیش وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود

نسخه چاپيارسال به دوستان
«ننه لالا و فرزندانش» در خانه‌های مردم
فیلم 15 سال پیش وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود

خبرگزاری فارس: فیلم سینمایی «ننه لالا و فرزندانش» به نویسندگی و کارکردانی کامبوزیا پرتوی، به‌زودی توسط موسسه ویدئو رسانه سینما هفت و شبکه پخش بایا وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: فیلم 15 سال پیش وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «ننه لالا و فرزندانش» به کارگردانی و نویسندگی کامبوزیا پرتوی، به‌زودی و برای نخستین بار توسط موسسه ویدئو رسانه سینما هفت و شبکه پخش بایا وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

این فیلم سینمایی محصول سال 1375 بوده و یکی از آثار فاخر سینمای کودک و نوجوان است که موفق به دریافت دیپلم افتخار از بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های آموزشی - تربیتی رشد در سال 1376 شده است.

بنابراین گزارش، قصه این فیلم مربوط به پیرزنی است به نام ننه لالا که تنها پسرش، یعنی علی، برای کار به ژاپن رفته و بیش از شش ماه است که از او خبری نیست که ناگهان تلفن منزل یکی از همسایه‌ها زنگ می‌زند، در آن سوی سیم علی پسر ننه لالا است که می‌خواهد با مادرش حرف بزند، بچه‌های محله تلاش می‌کنند که ننه لالا بتواند با پسرش صحبت کند و ...

علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، که توسط کامبوزیا پرتوی انجام شده است، دیگر عوامل این فیلم هم از چهره‌های شاخص سینمای ایران هستند، تدوین این فیلم توسط «واروژ کریم مسیحی» انجام شده و «وحید نیکخواه آزاد» به عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارند.

این فیلم در قالب DVD و با کیفیتی ممتاز به زودی توسط موسسه ویدئو رسانه سینما هفت و شبکه پخش بایا وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

انتهای پیام/ی

 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها