0

«ستاره بداقبال» برای جورج کلونی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«ستاره بداقبال» برای جورج کلونی

نسخه چاپيارسال به دوستان
«ستاره بداقبال» برای جورج کلونی

خبرگزاری فارس: «ستاره بداقبال» فیلم پرفروش سینمای کانادا که محصول مشترک سینمای این کشور با فرانسه است، صاحب یک نسخه انگلیسی زبان جدید می‌شود.

خبرگزاری فارس: «ستاره بداقبال» برای جورج کلونی

به گزارش خبرگزاری فارس، نسخه دوباره‌سازی شده انگلیسی‌زبان این فیلم را -که سال قبل به روی پرده سینماها رفت - کمپانی دریم ورکز تهیه خواهد کرد.

قرار است کن اسکات کارگردان نسخه اصلی، فیلم‌نامه نسخه جدید را بنویسد. خود او کارگردانی این نسخه را هم به عهده خواهد گرفت.

کار انتخاب بازیگران این کمدی خانوادگی شروع شده و قرار است پس از انتخاب آن‌ها، زمان شروع فیلم‌برداری اعلام شود.

کن اسکات گفته اواخر سال جاری میلادی بهترین زمان برا‌ی‌ آغاز فیلم‌برداری نسخه جدید و دوباره‌سازی شده فیلم پرفروش اوست.

خط اصلی قصه فیلم درباره مردی میان‌سال است که متوجه می‌شود پدرخوانده بیش از 500 نوزادی است که در چند سال اخیر به دنیا‌ آمده‌اند.

این امر زندگی او را از این رو به آن رو می‌کند و وی تصمیم می‌گیرد راز مربوط به این مسئله را پیدا کند.

این اتفاق در شرایطی می‌افتد که وی با این نکته مواجه می شود که باید تعدادی از این بچه‌ها را از نزدیک ملاقات کند و نمی‌داند چگونه باید آنها را انتخاب کند.

مسئولان کمپانی دریم ورکز می‌گویند به شدت جذب قصه گرم «ستاره بداقبال» شده‌اند و تا به حال در سینمای آمریکا، فیلمی با این مضمون ساخته نشده است.

«ستاره بداقبال» ماه ژولای گذشته در کانادا اکران عمومی شد و بلافاصله با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد. همین مسئله، راه را برای نمایش عمومی بین‌المللی آن فراهم کرد.

قرار است نسخه اصلی فیلم طی چند ماه آینده در فرانسه و دیگر کشورهای بزرگ اروپایی به روی پرده برود.

منتقدان سینمایی هم استقبال خوبی از «ستاره بداقبال» کردند و نمایش آن در جشنواره‌های بین‌المللی در سال گذشته، تعدادی جایزه برای آن به ارمغان آورد.

احتمال زیادی وجود دارد نقش اصلی نسخه جدید این فیلم را جورج کلونی بازی ‌کند، بازیگری که هم محبوب منتقدان است و هم فیلم‌هایش فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها دارند

این بازیگر سال قبل درام خانوادگی «نوادگان» را روی پرده سینماها داشت که در ان در نقش یک پدر و همسر بد اقبال بازی کرد. بازی در این فیلم او را نامزد دریاغت جایزه اسکار کرد.

انتهای پیام/ی

 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها