0

اولین عکس‌ها و تازه‌ترین خبرها از مستند زندگی «سیمین دانشور»

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اولین عکس‌ها و تازه‌ترین خبرها از مستند زندگی «سیمین دانشور»

نسخه چاپيارسال به دوستان
هفت‌سین، بی سرو سیمین
اولین عکس‌ها و تازه‌ترین خبرها از مستند زندگی «سیمین دانشور»

خبرگزاری فارس: سید‌جواد میرهاشمی با اشاره به ادامه تصویربرداری این مستند، گفت: سعی می‌کنم ساخت این اثر به جشنواره سینما حقیقت امسال برسانم.

خبرگزاری فارس: اولین عکس‌ها و تازه‌ترین خبرها از مستند زندگی «سیمین دانشور»

«سید‌جواد میرهاشمی» مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل ساخت مستند سیمین دانشور، گفت: در فروردین امسال تا حدودی کار تصویربرداری این مستند را انجام دادم و اواخر اردیبهشت‌ماه نیز تصمیم دارم به شیراز سفر کنم تا با دوستان و البته ادیبان این شهر درباره سیمین دانشور گفت‌وگو کرده و این گفت‌وگوها را در مستند لحاظ کنم.

این مستندساز در ادامه بیان داشت: عنوان این مستند، «هفت سین،‌ بی سرو سیمین» است که آن را از مطلع شعری که آقای حسن نیکبخت در وصف سیمین دانشور سرود، انتخاب کردم.

وی ادامه داد: این کار هنوز تهیه‌کننده‌ای ندارد و بنده شخصا در حال ساخت آن هستم. ‌من مراحل ساخت این فیلم را با آرامش و بدون شتاب پیش می‌برم، عجله‌ای برای ساخت این مستند ندارم اما سعی می‌کنم تا جشنواره سینما حقیقت امسال آن را به اتمام برسانم.

میرهاشمی در پایان گفت: من از تمام کسانی که عکس، دست‌نوشته یا اطلاعاتی درباره سیمین دانشور دارند می‌خواهم که برای تسریع در ساخت این مستند، اطلاعات خود را در اختیار من قرار دهند.

مستند «هفت‌سین، بی‌سرو سیمین» اثری نیمه‌بلند درباره سیمین دانشور است که سعی می‌شود به مرور آثار و شخصیت فرهنگی این بانوی هنرمند پرداخته شود.  

 

 

حلقه‌‌ جلال آل‌احمد و سیمین دانشور که دانشور تا پایان عمر خود هر دو حلقه را در دست داشت

 

 

انتهای پیام/ی

 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها