0

دوچرخه‌سواران «نارنجی‌پوش» با شعار حفظ محیط زیست رکاب می‌زنند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دوچرخه‌سواران «نارنجی‌پوش» با شعار حفظ محیط زیست رکاب می‌زنند

نسخه چاپيارسال به دوستان
دوچرخه‌سواران «نارنجی‌پوش» با شعار حفظ محیط زیست رکاب می‌زنند

خبرگزاری فارس: دوچرخه‌سواران با شعار حفظ محیط زیست و آشغال‌زدایی امروز در مقابل سینما قدس سرگروه نمایش‌دهنده فیلم سینمایی «نارنجی‌پوش» حضور خواهند یافت.

خبرگزاری فارس: دوچرخه‌سواران «نارنجی‌پوش» با شعار حفظ محیط زیست رکاب می‌زنند

به گزارش خبرگزاری فارس، دوچرخه‌سواران «نارنجی پوش» با شعار حفظ محیط زیست ساعت 17 امروز یکشنبه دهم اردیبهشت، مقابل سینما قدس، سینمای سرگروه نمایش دهنده فیلم سینمایی «نارنجی پوش» تازه‌ترین فیلم داریوش مهرجویی حضور خواهند یافت.

بنا براین گزارش، گروه دوچرخه‌سواری اسپاد با شعار فرهنگ‌سازی محیط زیست و آشغال‌زدایی در مقابل سینما قدس واقع در میدان ولیعصر حضور حاضر می شوند. این دوچرخه سواران نارنجی پوش قرار است از فردا از مقابل جنوبی‌‌ترین سینمای نمایش دهنده نارنجی‌پوش تا شمالی‌ترین سینمای نارنجی‌پوش رکاب بزنند و در طول مسیر در مقابل همه سینماهای نمایش دهنده توقف داشته باشند.

حامد بهداد، لیلا حاتمی، میترا حجار، طناز طباطبایی، همایون ارشادی، فردوس کاویانی، اردشیر رستمی، امید روحانی، محمدجوادجعفرپور، مهیار پورحسابی، کیانوش گرامی، علی اصغر طبسی و... بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«نارنجی پوش» اثر داریوش مهرجویی داستان حامد آبان (حامد بهداد) عکاس حرفه ای مجلات و روزنامه ها است که با خواندن کتابی چنان تحت تاثیر پالایش محیط زیست و مبارزه با آشغال زایی می شود که با لباس نارنجی مخصوص رفتگران به شهرداری می پیوندد و با عنوان «نارنجی پوش لیسانسه» به شهرت می رسد اما اعتبار و محبوبیت حامد زندگی خصوصی و خانوادگی او را با سیلی از فراز و نشیب های عاطفی تند و ناگهانی به سمت و سویی دیگر می برد...

انتهای پیام/ی

 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها