0

تولید آثار فاخر سینمایی انقلاب اسلامی با گام‌های سودمند جشنواره فیلمنامه‌نویسی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تولید آثار فاخر سینمایی انقلاب اسلامی با گام‌های سودمند جشنواره فیلمنامه‌نویسی

نسخه چاپيارسال به دوستان
ولایتی به نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه‌نویسی پیام داد
تولید آثار فاخر سینمایی انقلاب اسلامی با گام‌های سودمند جشنواره فیلمنامه‌نویسی

خبرگزاری فارس: علی‌اکبر ولایتی در پیامی تصریح کرد: بی‌تردید اولین دوره از جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی می‌تواند گام‌های سودمندی را برای رسیدن به آثار فاخر سینمایی در حوزه انقلاب اسلامی بردارد.

خبرگزاری فارس: تولید آثار فاخر سینمایی انقلاب اسلامی با گام‌های سودمند جشنواره فیلمنامه‌نویسی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلمنامه نویسی، «علی اکبر ولایتی» دبیر همایش بین المللی بیداری اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره مستقل فیلمنامه نویسی انقلاب اسلامی به این جشواره پیام داد.

در متن این پیام آمده است:

انقلاب اسلامی توانست هویت مسلمانان ایران را که سال‌ها آماج تخریب سیاست‌های اسلام‌ستیزانه سلطه‌گران شرق و غرب قرار گرفته بود، با بیدارگری اندیشمندان و علمای دین به رهبری حضرت امام خمینی (ره) حیاتی دوباره بخشد و بازگشت به خویشتن، خودباوری و مجد و عظمت ایران اسلامی را به ارمغان آورد.

مهم‌ترین دست‌آورد انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی، فکری و فرهنگی است و سینما در عصر حاضر مهم‌ترین رسانه‌ای است که می‌تواند اندیشه‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را به جامعه جهانی و به بشریت منتقل کند. از آنجا که فیلمنامه‌نویسی سنگ‌بنای آثار سینمایی می‌باشد، بی‌تردید اولین جشنواره فیلمنامه‌نویسی انقلاب اسلامی می‌تواند گام‌های سودمندی را برای رسیدن به آثار فاخر سینمایی در حوزه انقلاب اسلامی بردارد.

امیدوارم که با استمرار یافتن این جشنواره در سال‌های آتی این جشنواره در ابعاد بین‌المللی به نیازهای فرهنگی و هنری نهضت بیداری اسلامی در جهان اسلام پاسخ دهد.

 

علی‌اکبر ولایتی

رئیس شورای سیاستگذاری

انتهای پیام/

 
 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها