0

رونمایی از تلویزیون ۱۴۵ اینچی پلاسما، بزرگترین تلویزیون دنیا

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

رونمایی از تلویزیون ۱۴۵ اینچی پلاسما، بزرگترین تلویزیون دنیا

 شرکت ژاپنی پاناسونیک با رونمایی از تلویزیون ۱۴۵ اینچی پلاسما با کیفیت ۸ هزار پیکسلی توانست رکورد جدیدی را در این زمینه به جا بگذارد و جایگزین تلویزیون ۸۵ اینچی ۸ هزار پیکسلی شرکت شارپ شود.

 همکاران‌سیستم، این تلویزیون عظیم‌الجثه که به دنبال همکاری‌های پاناسونیک و شرکت رسانه‌ای NHK ساخته شده است، قادر است تصاویر را با کیفیت ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ پیکسل به نمایش بگذارد و گفته می‌شود نخستین تلویزیون جهان محسوب می‌شود که نمایشگر آن می‌تواند از خود نور تولید کند و به عبارت دیگر به نور پس‌زمینه نیاز ندارد.

در مقابل، تلویزیون‌های HDTV کنونی در نهایت قادر به پخش تصاویر با کیفیت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل هستند.

به گفته سایت pcworld، شرکت پاناسونیک همچنین ادعا می‌کند که تلویزیون جدید آن نور را بدون چشمک زدن به نمایش می‌گذارد که البته به گفته کارشناسان ساخت تلویزیونی با این قابلیت در اندازه ۱۴۵ اینچ بسیار دشوار است.

این گیرنده تلویزیونی که بر مبنای فناوری Super Hi-Vision ساخته شده است، با عنوان تلویزیون فوق باکیفیت نیز شناخته می‌شود و هم‌اکنون نمونه آزمایشی آن ساخته شده است و پیش‌بینی می‌شود که برای استفاده از نسخه نهایی آن باید چند سالی منتظر ماند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  8:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها