0

تبدیل دوربین‌های گوشی‌های موبایل به سه‌بعدی توسط فوجیتسو!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

تبدیل دوربین‌های گوشی‌های موبایل به سه‌بعدی توسط فوجیتسو!

 فوجیتسو این هفته اعلام کرد که توانسته به تکنولوژی دست پیدا کند که با استفاده از آن دوربین‌های دوبعدی گوشی‌های موبایل را به دوربین‌های سه‌بعدی تبدیل می کند.

 ZoomIT، این کمپانی با استفاده از ترفند آینه و با به‌کارگیری یک نرم‌افزار پردازش ویدئو به این تکنولوژی دسته یافته است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر ازاین تکنولوژی در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

فوجیتسو در این تکنولوژی از دو تکه آینه که به تلفن هوشمند متصل می‌شوند بهره می‌برد. علاوه بر این برای استفاده از این تکنولوژی نیاز به نرم‌افزاری است که وظیفه تبدیل محتوا به حالت مورد نظر را دارد. این نرم‌افزار می تواند ویدئو و یا برنامه مورد نظرتان را به شکلی تبدیل کند که آن را به صورت سه بعدی مشاهده کنید.

1x1.trans تبدیل دوربین‌های گوشی‌های موبایل به سه‌بعدی توسط فوجیتسو!فوجیستو ادعا کرده که برای تولید این تکنولوژی از نرم‌افزار پردازش ویدئو بهره برده‌است.

جالب است بدانید که فوجیتسو در نظر دارد این نرم‌افزار مبدل را در فضای ابری تعبیه کند تا هر محتوایی پس از ارسال به آن، به صورت سه بعدی تبدیل شده و مجدد به کاربر ارسال گردد.

فوجیتسو هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان ارائه این تکنولوژی مشخص نکرده است. ولی احتمالا آن را در ۴ جولای در کنفرانس IEEE ISCE معرفی خواهد کرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها