0

صدور ویزای سفارت کانادا در تهران تعطیل شد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

صدور ویزای سفارت کانادا در تهران تعطیل شد

تابناک: سفارت کانادا در تهران امروز اعلام کرده بخش صدور ویزای خود را تعطیل کرده است؛ اقدامی که می تواند تأثیرات فراوانی بر هزاران نفر از ایرانیان داشته باشد.

 سفارت کانادا اعلام کرده این اقدام را جهت کاهش هزینه ها انجام داده است.

خبرگزاری فرانسه ضمن بیان این خبر نوشت خدمات ویزا برای ایرانیان به سفارت کانادا در آنکارا منتقل شده است. در پایگاه اینترنتی سفارت کانادا در ایران نیز از ایرانیان درخواست شده برای خدمات ویزا، به پایگاه سفارت این کشور در آنکارا مراجعه نمایند.

در بیانیه سفارت کانادا آمده است که این تصمیم از سوی دپارتمان تابعیت و مهاجرت کانادا اتخاذ شده که به طور معمول «در جستجوی راه هایی برای انجام موثرتر و کارآمدتر خدمات است».

در این بیانیه همچنین با اظهار این مطلب که چنین امری «غیر معمول نیست»، آمده است که سیستم جدید کامپیوتری به مأموران ویزا در سراسر جهان اجازه می دهد حجم کار خود را تقسیم کنند.

این تصمیم در حالی اتخاذ می شود که بر اساس آمارهای سال 2006، بیش از 120 هزار ایرانی تبار در کانادا زندگی می کنند که بستگان آنان همه ساله برای ملاقات با آنان به این کشور سفر می نمایند.

بدون شک بر خلاف بیانیه سفارت کانادا، اقدام اخیر این کشور امری غیرمعمول و به دور از رویه های مرسوم در روابط عادی میان کشورهاست و لازم است دلایل این امر از سوی دستگاه دیپلماسی کشور به طور جدی تر مورد بررسی قرار گیرد. 

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها