0

لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای!

چه چیز باعث می شود که یک قهرمان در ذهن ما جای گیرد ؟ نجات دنیا ؟ اختصاص دادن زندگی خود به نجات انسان ها و مبارزه با تبهکاران ؟ مبارزه با آدم های بد شهر ؟

قطعا همه کسانی که دستی در نجات دنیا ، شهر ها و افراد مهم داشتند ، همیشه در مورد رشادت ها و از جان گذشتگی های خود داستان سرایی ها کرده اند ، اما در این بین بوده اند افرادی که نه تنها چیزی از خود نگفته اند ، بلکه در تمام زمان مبارزه با آدم بدها و نجات دادن ها نیز کلامی صحبت نکرده اند .

 گویا آی تی، در این مقاله ما قصد داریم تعدادی از این افراد تقریبا بی صدا اما محبوب دنیای بازی های رایانه ای را به شما معرفی کنیم .

۱۱- jaky

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! شخصیت اصلی سری بازی های Bioshock هیچ وقت چیز زیادی برای گفتن نداشته است ! حتی بعد از شوک های روحی و روانی که به او وارد شد هم کلامی حرف نزد . فقط در ابتدای بازی یک خط از داستان بازی را روایت کرد و بعد از آن بود که به سکوتی عمیق فرو رفت ، حتی زمانی که با پدر خود مبارزه می کرد یا بی مهابا شلیک می کرد هم کلمه ای نگفت !

باید دید در ادامه تولید این بازی آیا قهرمان ما سکوت خود را می شکند یا خیر !

Crono- 10

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! یک قهرمان واقعی که خونسردی خود را حتی در خطرناکترین زمان ها حفظ می کرد ! بدون توجه به مرگ ، خود را در سخت ترین شرایط قرار می داد و حتی بدون گفتن کلمه ای عمیق ترین رابطه ها و دوستی ها را در بازی ایجاد می کرد .

واقعا شگفت انگیز است ساختن شخصیتی که بدون گفتن حتی یک کلمه بتواند محبوب بازی کننده ها شود .

Prince of all Cosmos- 9

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! فکرش را بکنید پسر یکی از بزرگترین پادشاهان کهکشان باشید و هیچ وقت گله و شکایتی نکنید و دستوری هم ندهید . در واقع شاهزاده همه کیهان ها در سری بازی Katamari حتی وقتی پدرش به شدت بر سر او فریاد می کشید هم لبخند خود را رها نکرد .

وقتی مردم وحشت زده و فریاد کشان در بازی در حال فرار بودند او همچنان خونسرد بود . این خصوصیت و خونسردی او باعث شده است که به یکی از محبوب ترین شخصیت های ساکت در دنیای بازی های رایانه ای تبدیل شود .

Claude – ۸

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! فکر این را بکنید که به دنیای سرارسر جنایت و زیر زمینی خلافکاران وارد شده اید ، تا چه حد می توانید برای خود سکوت اختیار کنید ؟ در واقع Claude در بازی Grand Theft Auto III با سکوت خود رویکرد جدیدی را در دنیای بازی ها وارد کرد .

شخصیتی که قهرمان نبود بلکه ویرانگر شهر بود اما با سکوت عمیق خود در نهایت به قوی ترین خلافکار شهر تبدیل شد . او با سکوت خود پله های ترقی را در دنیای خلافکاران به سرعت طی کرد و به یکی از بهترین قهرمانان خاموش در دنیای بازی های تبهکاری تبدیل شد .

Classic Sonic – ۷

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! بهتر است قبل از ادامه ذهن خود را از سونیک مئرن و جدید خالی کنید ! سونیک جدید هیچ شباهتی با آن سونیک قدیمی ندارد !

اگر چه جوجه تیغی جدید زاویه دوربین جدید و دنیای رنگارنگی را به ما نشان بدهد ، باز هم نمی تواند مانند جوجه تیغی قدیمی باشد !

سلطنت سونیک از سال ۱۹۹۱ شروع شد زمانی که نه صدایی داشت و نه موسیقی با ریتم تند ! فقط ریتم تند بازی بود و بس ! بازی که استراحت و اهسته بودن در آن معنایی نداشت و این ریتم تند هم نیازی به دیالوگ و صحبت کردن نداشت .

در واقع بازی کننده وقت گوش دادن به صحبت های سونیک را هم نداشت و همین سکوت سونیک باعش شده بود که بازی کننده همه حواس خود را معطوف به سرعت بالای سونیک و بازی کند . همواره نام سونیک با سرعت و سکوت همراه بوده است و خواهد بود .

Chell- 6

خطرناک ، لال و دیوانه ! این چیزی است که می شود در تعریف Chell به کار برد .

تصور کنید که شما چشمان خود را باز می کنید و در یک قفس که هیچ راه خروجی ندارد گرفتار شده اید ، اولین کاری که می کنید چیست ؟ معلوم است ! با نهایت توان و بلندی فریاد کمک کمک سر می دهید ، اما Chell این کار را نکرد با اینکه دشمن شرور او که خود را GlaDos می نامد به دنبال اوست .

او در ابتدا صبورانه منتظر ماند و سپس تفنگ خود را برداشت و در فضا و زمان یک شکاف ایجاد نمود تا راه فرار خود را به بهترین و خطرناک ترین روش ممکن پیدا کند و سپس به دنبال ماموریت خود برود ، به دنبال GlaDos !

Red- 5

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! شما چه Pokeman قرمز باشید و چه آبی فرقی نمی کند . حقیقت این است که این بازی که از نسل اول بازی ها همواره همراه ما بوده است ، قهرمان خود را به هر شکل و اندازه ای برای ما فرستاده است ، اما همه انها یک ویژگی منحصر به فرد داشته اند ، سکوت .

اگر چه در نسخه امروزی خیلی شلوغ ظاهر شده اند ، اما در نسخه های کلاسیک همیشه سکوت این قهرمانان آرامش خاصی را به بازی کننده می داد .

Doomguy – ۴

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! صحبت در مورد این قهرمانان بی صدا بی معنا است وقتی اسمی از Doomguy برده نشود .

یک قهرمان بی نام و نشان که ما را از شر موجودات جهنمی نجات داد . در واقع او با مدیریت خشم خود و سکوتش به یکی از بهترین قهرمانان بدون کلام دردنیای بازی ها تبدیل شده است . خیلی سخت است که با یک ارتش جهنمی مواجه باشید ، اما به جای داد و فریاد ، فقط و فقط سکوت اختیار کنید .

Mario – ۳

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! همانند سونیک این لوله کش کوچولو نیز در نسخه های جدید خود خیلی پر حرف شده است ، اما این بدان معنا نیست که ما این قهرمان کوچک را که برای نجات شاهزاده خانم خود وارد عجیب و غریب ترین لوله های دنیا شده است ، بی دلیل رها کنیم .

زمانی که گرافیک ۸ و ۱۶ بیت و حتی ۶۴ بیت وجود داشتند این لوله کش قهرمان بی چون و چرای بازی ها بود . این قهرمان کوچک بدون هیچ گله و شکایتی تمام سختی ها و راه مخفی های مسیر را طی می کرد تا شاهزاده خانم خود را از دست وزغ شیطانی نجات بدهد .

Link- 2

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! قهرمانی که متولد شده نینتندو است و هیچ وقت سکوت خود را نشکسته است . او در طی زندگی خود هرگز یک جمله دیالوگ و متن هم نداشته است و در عوض در بازی با فلوت و دیگر آلات موسیقی ، اهنگ های دلنوازی را نواخته است .

پسری که لب هایش گویا مهر و موم شده است و سکوت معنا دارش در تما بازی جریان دارد . او نیازی به سخن گفتن ندارد ، تنها به شمشیر ، سپر و لباس تنگ خودش نیاز دارد تا با دنیای شر و بدی مقابله کند .

او شرایط سخت خود را به همراه یار همیشگی خود و اسب وفادارش Epona پشت سر می گذارد . گاهی اوقات به هم خیره می شوند و گویا با هم گریه می کنند ، اما ما هیچ وقت اشکهای این قهرمان جوان را ندیده ایم . او به همراه سکوتش اراده آهنین دارد .

Gordon Freeman –۱

1x1.trans لایق ترین قهرمانان ساکت در دنیای بازیهای رایانه ای! لایق ترین قهرمان ساکت در دنیای بازیها ! دانشمندی که برای پاک کردن دنیا از طلم و ستم ، از موجودات زامبی مانند و اربابان بیگانه دست به اسلحه می شود . آیا تا به حال دیده اید که او شکایتی از این قضیه کند ؟

او در ابتدا فقط به دنبال کار در یک آزمایشگاه بود، اما کم کم وارد ماجرایی شد که زندگی اش را به کلی تغییر داد . هر بار که G-Man سعی می کند دنیا را نابود کند او یکه و بدون هیچ گله و شکایتی خود را آماده مقابله با خطرات می کند .

بدون شک او بهترین قهرمان ساکت در دنیای بازی ها و محبوب بازی کننده ها است .

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها