0

امیدوارم نهضت طرح مسکن مهر پس از دولت دهم نیز ادامه یابد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

امیدوارم نهضت طرح مسکن مهر پس از دولت دهم نیز ادامه یابد

خبرگزاری فارس: معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح 2 هزار و 200 واحد مسکن مهر شهری و روستایی شهرستان بهبهان گفت: نهضتی که در سطح کشور در حوزه ساخت و ساز مسکن به راه افتاده، پس از دولت دهم نیز ادامه یابد.

خبرگزاری فارس: امیدوارم نهضت طرح مسکن مهر پس از دولت دهم نیز  ادامه یابد

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمدرضا رحیمی صبح امروز (یکشنبه) در جریان سفر به استان خوزستان و در مراسم افتتاح فاز اول مسکن مهر شهری و روستایی شهرستان بهبهان با بیان اینکه در حال حاضر 4 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور در حال ساخت و ساز است، اظهار داشت: پروژه‌های ساخت و ساز مسکن مهر در حقیقت نهضتی در بخش مسکن کشور است که شاید رویدادی تکرار نشدنی در کشور باشد.

معاون اول رئیس‌جمهور اظهار امیدواری کرد: تمام واحدهای مسکن مهر در حال ساخت تا پایان دولت دهم در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

وی همچنین مردم شهرستان بهبهان را از بهترین‌های ملت ایران برشمرد و تصریح کرد: ملت ایران هیچ‌گاه ایثارگری‌ها و دلاورمردی‌های مردم این دیار را در دوران دفاع مقدس فراموش نخواهد کرد.

رحیمی با اشاره به ویژگی‌های مردم شهرستان بهبهان از استاندار استان خوزستان و فرماندار شهرستان بهبهان خواست تا در جهت به ثمر رسیدن طرح‌های دیگری در راستای طرح‌های مهر ماندگار برای مردم این خطه تلاش وافر از خود بروز دهند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها