0

پيروزي چلسي با هت‌تريک تورس

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

پيروزي چلسي با هت‌تريک تورس

 

چلسي در ادامه هفته سي و ششم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس با نتيجه 6 بر يک کوئينز پارک رنجرز را در هم کوبيد.


 

 هفته سي و ششم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس با انجام يک ديدار پيگيري شد که در آن تيم متحول شده چلسي با نتيجه قاطع 6 بر يک کوئينز پارک رنجرز را در هم کوبيد و با 61 امتياز و يک بازي بيشتر نسبت به تاتنهام به رده پنجم جدول رده‌بندي صعود کرد.

 در اين ديدار که در ورزشگاه استمفورد بريج برگزار شد، بازيکنان چلسي بازي را توفاني آغاز کردند و در همان دقيقه اول توسط دانيل استوريچ به گل رسيدند. حملات شاگردان دي ماتئو با وجود اين گل زودهنگام ادامه يافت و در دقيقه 13 جان تري کاپيتان اين تيم گل دوم آبي‌پوشان را به ثمر رساند.

 6 دقيقه بعد فرناندو تورس گل سوم تيمش را وارد دروازه حريف کرد.


 بازيکنان چلسي براي گل چهارم خود انتظار زيادي نکشيدند چرا که تورس تنها 6 دقيقه بعد گل دوم خود و چهارم تيمش را به ثمر رساند و بازي در نيمه اول با همين نتيجه به پايان رسيد.

 با شروع نيمه دوم باز هم اين بازيکنان چلسي بودند که بازي را بهتر آغاز کردند و توپ و ميدان را در اختيار گرفتند و در پي از دست دادن چند موقعيت گلزني سرانجام در دقيقه 64 توسط تورس به گل پنجم خود دست يافتند.

 

 حملات چلسي با وجود اين نتيجه قاطع ادامه يافت تا اينکه در دقيقه 80 فلورن مالودا گل ششم اين تيم را به ثمر رساند. در ادامه بازيکنان کوئينز پارک رنجرز تنها توانستند يکي از گل‌هاي خورده را در دقيقه 84 توسط جبرئيل سيسه جبران کنند و در نهايت بازي با همين نتيجه به پايان رسيد.

 

 بازيهاي اين هفته امشب با انجام يک ديدار پيگيري خواهد شد که در آن تيم بحران‌زده تاتنهام در ورزشگاه وايت هارتلين از بلکبرن پذيرايي مي‌کنند.

 در حساس‌ترين بازي اين هفته هم فردا شب منچسترسيتي در ورزشگاه الاتحاد به مصاف منچستريونايتد مي‌رود.

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  7:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها