0

رشد 40 درصدي تقاضاي بيمه‌ عمر

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

رشد 40 درصدي تقاضاي بيمه‌ عمر

ربا ابلاغ افزايش سود بانكي در اواخر پارسال تصور اهالي صنعت بيمه اين بود كه با كاهش پرتفوي بيمه‌هاي عمر مواجه شوند اما اين امر نه تنها تاثيري بر روند حركتي آنها از خود باقي نگذاشت بلكه در اسفند 90، نسبت به اسفند سال 89 اين بخش شاهد 40 درصد رشد بود.‏

به گزارش اخبار پولي مالي، محمد كريمي و هيات همراه به طور سرزده از شرکت بيمه پارسيان بازديد به عمل آورد و ضمن حضور در جمع مديران بيمه پارسيان در جريان فعاليت‌ها و دستاوردهاي جديد اين شركت قرار گرفت و گفت: دستاوردهاي صنعت بيمه در طول عمر 80 ساله آن به تجربه‌هايي تبديل شده كه در اختيار اهالي اين صنعت قرار گرفته است و امروز هم اگر شما شعارتان را «دنيا دنيا آرامش» گذاشته‌ايد به راحتي به اين جايگاه نرسيده‌ايد و همه اينها با زحمت و تلاش تحقق يافته است.

كريمي از دستاوردهاي اين شركت در صنعت بيمه اظهار خرسندي كرد و اظهار داشت: جمع مديران بيمه پارسيان از ميان افراد خبره، توانا و باسابقه صنعت بيمه انتخاب شده‌اند، اميدواريم تداوم اين ديدارها با اهالي صنعت بيمه، منجر به تبادل تجربيات و نتايج فعاليت‌هاي شركت‌ها به يكديگر شود و درنهايت به ارتقاي جايگاه صنعت بيمه بينجامد.

كريمي در ادامه سخنان خود با اشاره به مفهوم رضايت ذي‌نفعان در مباحث مديريتي جديد افزود: در دنياي پيشرفته امروز فقط مشتري‌مداري و توجه به سهامداران مورد تمركز نيست و رضايت تمامي ذي‌نفعان، از مديران ارشد گرفته تا حتي كاركنان شركت‌هاي رقيب مد نظر قرار مي‌گيرد.

به اعتقاد وي زماني بيمه‌گذار راضي خواهد بود كه بيمه‌گر راضي باشد و براي رضايت بيمه‌گر هم بايد مجموعه گردانندگان يك شركت تلاش مضاعفي داشته باشند.

وي با تاكيد بر اينكه بيمه مركزي به دنبال فراهم كردن شرايطي براي رفع مشكلات كاري شركت‌هاي بيمه است، يادآور شد: تاكيد بيمه مركزي ايجاد رشته‌هاي جديد بيمه‌اي خصوصا در شركت بيمه پارسيان است كه هم مديران فني و هم كارشناسان فني برجسته‌اي دارد و همچنين توسعه هرچه بيشتر بيمه‌هاي زندگي در دهه 90 است.

مديرعامل بيمه پارسيان هم با اشاره به اهميت مقوله نيروي انساني متخصص در صنعت بيمه افزود: تاكيد ما در بيمه پارسيان همواره بر استخدام جوانان تحصيل كرده و خلاق بوده است و تمامي اين افراد به صورت دوره‌اي با آموزش‌هاي متنوع و مرتبطي كه مي‌بينند اطلاعات خود را با دانش روز دنيا ارتقا مي‌دهند.

حسين كريم‌خان‌زند با اشاره به برگزاري دوره‌هاي آموزشي مختلف در زمينه هوش هيجاني، مهارت‌هاي ارتباط با مشتريان و بازاريابي از ايجاد تمهيداتي براي آموزش مجازي تمامي كاركنان و نمايندگان بيمه پارسيان در سراسر كشور خبر داد و افزود: امكان مرور تمامي دوره‌هاي آموزشي برگزار شده، براي همه مهيا است و همكاران جديد مي‌توانند از آموزش‌هاي گذشته بهره ببرند. درواقع در بيمه پارسيان دانشكده كوچكي را راه‌اندازي كرده‌ايم تا نيازهاي آموزشي كاركنان خود را برطرف كنيم.

وي با اشاره به افزايش 47درصدي پرتفوي بيمه پارسيان به غير از درنظرگرفتن پرتفوي بيمه‌هاي شخص ثالث از طرح‌هاي اين شركت براي رشد 80درصدي پرتفوي بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري خبر داد و گفت: با ابلاغ افزايش سود بانكي در اواخر پارسال تصور اهالي صنعت بيمه اين بود كه با كاهش پرتفوي بيمه‌هاي عمر مواجه شوند اما اين امر نه فقط تاثيري بر روند حركتي ما نگذاشت بلكه در اسفند 90، نسبت به اسفند سال 89 شاهد 40 درصد رشد در اين بخش بوديم.

مديرعامل شركت بيمه پارسيان با اشاره به سود 26درصدي مشاركت در منافع بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري بيمه پارسيان افزود: حتي با افزايش نرخ سود بانكي، هيچ بانكي تا اين ميزان سود پرداخت نمي‌كند.

به گفته وي بيمه پارسيان در زمينه بيمه‌هاي كشاورزي برنامه‌هاي جديدي دارد كه به زودي در زمينه آنها اطلاع‌رساني خواهد كرد.‏

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  5:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها