0

بازدهی 50 درصدی یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در سال 90

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

بازدهی 50 درصدی یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در سال 90

خبرگزاری فارس:صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا در سال 90 بازدهی 50 درصدی داشته است.

خبرگزاری فارس: بازدهی 50 درصدی یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در سال 90

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی صندوق، مدیر عامل کارگزاری بورس بهگزین گفت: به استناد گزارش های مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، متوسط بازدهی صندوق های سرمایه گذاری سهام در سال 1390 رقم 11.88 درصد بوده که صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا با مدیریت پورتفوی متنوع با میانگین 14بار گردش طی سال توانست بیش از 4 برابر متوسط بازدهی صندوق های سرمایه گذاری را داشته باشد.

محمد مهدی ناسوتی فرد ضمن اشاره به ثبات بازدهی صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا در دوره های مختلف افزود: بر اساس آمار بازدهی درمقاطع سه ماهه، شش ماهه و یکساله شاهد هستیم که این صندوق در همه ی این مقاطع پربازده ترین صندوق سرمایه گذاری کشور بوده و بر پایه این روند روبه رشد پایدار پیش بینی می کنیم که در سال 91 با لحاظ پارامترهای اقتصادی مانند نرخ ارز، روند تولید داخلی و گردش پورتفوی صندوق، همچنان بازده خوبی برای سرمایه گذاران صندوق داشته باشیم.

وی با توصیه به سرمایه گذاران به نگهداری واحدهای صندوق ، گفت: همانطور که مدیران بازار سرمایه تاکید می کنند، کسانی که باپول اندک و دانش کم قصد سرمایه گذاری دارند، از طریق صندوق های سرمایه گذاری اقدام نمایند. شایان ذکر است که این افراد نباید به عنوان سرمایه گذاری کوتاه مدت وارد این حوزه شوند چرا که معمولاً سرمایه گذاری ماندگار و طولانی مدت در این صندوق ها با سود مواجه خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که بازار سرمایه کشور در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بتواند با بازده مناسب و ایجاد ابزارهای جدید در جذب سرمایه های خرد، فعال تر عمل نموده و عاملی برای پیشگیری از گرایش نقدینگی سرگردان به سمت بازارهای غیر مولد شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  4:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها