0

اروپا برای حل بحران مالی خود بیشتر تلاش کند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اروپا برای حل بحران مالی خود بیشتر تلاش کند

خبرگزاری فارس: وزیر دارایی آمریکا گفت مقامهای اروپایی تا کنون اقدامات خوبی را برای مقابله با بحران مالی انجام داده اند ولی هنوز اقدامات بیشتری نیاز است.

خبرگزاری فارس: اروپا برای حل بحران مالی خود بیشتر تلاش کند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز تیموتی گیتنر تصریح کرد اگر سوء مدیریت اروپا برای کنترل بحران مالی و بدهی موجب کاهش رشد اقتصادی آمریکا شود سیستم مالی آمریکا می تواند در برابر فشارهای ناشی از بحران مالی اروپا مقاومت و ایستادگی کند .

بر اساس این گزارش وی افزود سیستم مالی آمریکا هم اکنون در وضعیت قدرتمندی قرار گرفته است و در برابر فشارهای ناشی از بحران مالی منطقه یورو مقاومت خوبی کرده است . گیتنر افزود مقامهای اروپایی تا کنون اقدامات خوبی را برای مقابله با بحران مالی انجام داده اند ولی هنوز اقدامات بیشتری نیاز است .

طی ماههای گذشته اروپا پیشرفت خوبی در زمینه مقابله با بحران مالی و بدهی داشته است و این مساله موجب برقراری آرامش نسبی در بازارهای مالی بین المللی شده است . صندوق بین المللی پول نیز در تازه ترین نشست خود در واشنگتن 430 میلیارد دلار منابع مالی برای مقابله با بحران مالی و بدهی منطقه یورو اختصاص داده است .

گیتنر که قرار است هفته آینده همراه با هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا برای آغاز دور جدید مذاکرات راهبردی با چین به پکن سفر کند در خصوص همکاری های اقتصادی و تجاری دو کشور گفت ، روابط اقتصادی و تجاری آمریکا و چین بهتر از گذشته است . افزایش 13 درصدی ارزش یوان در برابر دلار تاثیر زیادی در برقراری تعادل در بازارهای تجاری جهان خواهد داشت

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  4:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها