0

شهرک فناوری صنایع غذایی مشهد شهرک نمونه کشور است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

شهرک فناوری صنایع غذایی مشهد شهرک نمونه کشور است

   مدیرکل امور استان‌های وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: شهرک فناوری مشهد به عنوان الگوی کاربردی مراکز علمی صنعتی، پژوهشی شهرک نمونه کشور است.

 
خبرگزاری فارس: شهرک فناوری صنایع غذایی مشهد شهرک نمونه کشور است

 

 مصیب محمدیان شمالی، صبح امروز در بازدید از شهرک فناوری مشهد اظهار داشت: از بدو تاسیس رسالت شهرک‌های فناوری مشخص بود چون اعتقاد داریم فناوری یک فرایند درون‌زا در فرابخش صنعت است که در نهادهای بهره‌بردار انجام می‌شود.

مدیرکل امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شهرک فناوری صنایع غذایی شهرک نمونه و موفق کشور است که از استقبال مناسبی برخوردار بوده و در صورت ارتقای شیوه راهبری می‌تواند پروژه موفقی از طرح مراکز و شهرک‌های فناوری باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به این که شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور از دستاوردهای خوبی در تمام زمینه‌های صنعتی برخوردار بوده است می‌تواند به عنوان الگوی کاربردی در دیگر مراکز علمی صنعتی، پژوهش و غیره محسوب شود.

در ادامه این مراسم، مسعود مهدیزاده، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی نیز در ادامه این بازدید افزود: شهرک فناوری با بهره‌گیری از مشاوران خبره دانشگاهی و صنعتی قابلیت ارائه مشاوره تخصصی به مدیران صنایع غذایی کشور را نیز به صورت رایگان دارد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: ایجاد محیطی به منظور شناسایی و ارائه توانمندی‌های تکنولوژیکی کشور (فن بازار) و راه‌اندازی کلینیک تخصصی صنعت با مشارکت شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی به منظور آسیب شناسی و بهبود صنعت از فعالیت‌های مهم شهرک فناوری به شمار می‌آید.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  2:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها