0

مبادله بیش از 25 میلیون سهم در بورس فارس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مبادله بیش از 25 میلیون سهم در بورس فارس

 مدیر بورس منطقه‌ای استان فارس گفت: در معاملات هفته گذشته بورس منطقه‌ای فارس 25میلیون و 3 هزار سهم و حق تقدم به ارزش 75 میلیارد ریال مبادله شد.

 
خبرگزاری فارس: مبادله بیش از 25 میلیون سهم در بورس فارس

 

کرشمه ترابیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: 64 درصد این معامله‌ها مربوط به خرید سهام و مابقی مربوط به فروش سهام بوده که متعلق به 160 شرکت است.

ترابیان ادامه داد: در هفته گذشته در مجموع، یک‌هزار و 843 نفر اقدام به خرید سهم کرده و برای 104نفر نیز کد سهامداری جدید صادر شده است.

وی بیان کرد: در پایان معاملات هفته گذشته، سهام شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، سرمایه‌گذاری بانک ملت و بانک سپه با بیشترین اقبال برای خرید و سهام شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، بانک سپه و ذوب آهن اصفهان بیشترین تقاضای فروش را داشتند.

مدیر بورس منطقه‌ای فارس اضافه کرد: همچنین سهام شرکت‌های تامین مواد اولیه فولاد صبا نور، ذوب آهن اصفهان و چادرملو با بیشترین ارزش ریالی خرید و سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، پتروشیمی مارون و اوراق اجاره سامان با بیشترین ارزش ریالی فروش مواجه بودند.

ترابیان تصریح کرد: 19 کارگزار در بورس منطقه‌ای فارس مشغول به فعالیت هستند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  2:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها