0

5 هزار انشعاب برق در واحدهای مسکن مهر خراسان‌جنوبی واگذار شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

5 هزار انشعاب برق در واحدهای مسکن مهر خراسان‌جنوبی واگذار شد

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی گفت: در سال گذشته 5 هزار فقره انشعاب در واحدهای مسکن مهر استان برق‌دار شده است.

 
خبرگزاری فارس: 5 هزار انشعاب برق در واحدهای مسکن مهر خراسان‌جنوبی واگذار شد

 

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی، محمدعلی ضامن در بازدید از روند برق‌رسانی به پروژه‌های مسکن مهر استان اظهار داشت: در سال گذشته 17 هزار و 119 انشعاب تک فاز و 879 انشعاب سه فاز به متقاضیان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان با بهره‌گیری از اعتبارات داخلی و استانی و همچنین مشارکت متقاضیان در پروژه‌های نیرو رسانی اقدام خوبی انجام داده است، تصریح کرد: طی این مدت 237 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 103.5 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 315 واحد پست احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی بیان داشت: با بهره‌گیری از منابع مختلف 28 روستای بدون برق در استان برق‌دار شده که از این تعداد 26 روستا از طریق توسعه شبکه برق سراسری و دو روستا توسط سیستم برق خورشیدی از نعمت روشنایی برق برخوردار شده‌اند.

ضامن گفت: با اجرای شبکه‌های رینگ و مانور و ارتقای پایداری شبکه توانسته‌ایم متوسط نرخ خاموشی مشترکان استان را تا حد 46 ثانیه در روز به ازای هر مشترک کاهش دهیم که این میزان بسیار پایین‌تر از میانگین کشوری است.

وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته در زمینه کاهش تلفات، موفقیت‌های ارزنده‌ای داشته‌ایم، ادامه داد: این در حالی است که تلفات انرژی در شبکه‌های توزیع با فاصله قابل توجهی نسبت به میانگین کشوری از 7.32 به 7.20 در پایان سال کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان‌جنوبی به پیاده‌سازی سیستم GIS شبکه‌های توزیع اشاره کرد و گفت: در راستای بهره‌گیری از سیستم‌های جدید اطلاعاتی این سیستم در بخش عمده‌ای از سطح استان پیاده‌سازی تا در راستای خدمات‌رسانی بهتر از آن بهره‌برداری شود.

ضامن یادآور شد: در حوزه فوق توزیع نیز با اقدامات صورت گرفته علاوه بر ارتقای پایداری، کمیت و استمرار برق در سطح استان زیرساخت‌های مناسبی را برای توسعه صنعت و اشتغالزایی فراهم کرده است.

وی، احداث و بهره‌برداری از پست 400 بیرجند و بهره‌برداری از خط 400 کیلو ولت قاینات، بیرجند و زاهدان را از جمله آثار زیرساخت‌ها برای توسعه صنعت و اشتغالزایی عنوان کرد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  2:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها