0

دفاع خاتمي از شركت در انتخابات

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

دفاع خاتمي از شركت در انتخابات

جام جم آنلاين: سيد محمد خاتمی طی سخنانی در جمع تعدادی از اعضای مجمع روحانیون از رای دادن خود در انتخابات مجلس نهم دفاع كرد.

به گزارش مشرق خاتمی با اشاره به هجمه هایی که در روزهای پس از رای گیری متحمل شد افزود:"اما الان همه بالاتفاق می گویند اگر خاتمی رای نمی داد اصلاحات مرده بود.

موسوي خوئینی ها هم در این جلسه از اردوکشی های خیابانی پس از انتخابات 88 به عنوان بزرگترین اشتباه نام برد و تاکید کرد:"ما اشتباه کردیم به خیابان آمدیم و باید این تصویر ناسالم را از ذهن مردم و نظام پاک کنیم."

گستاخي امارات و خشم ضد انقلاب

گستاخي امارات درخصوص ادعاي واهي بر جزاير سه گانه ايراني با خشم رسانه هاي ضد انقلاب مواجه شد.

سايت ضد انقلابي «كلمه» در واكنش به گستاخي امارات عليه تماميت ارضي ايران نوشت: مردم ایران باید تا زمانی که دولت امارات این مسئله را مطرح می کند همکاری با این دولت را تحریم کنند. برای تفریح و تجارت به این کشور سفر نکنند و از هواپیماها و فرودگاه های این کشور برای رفت و آمد به سایر نقاط جهان استفاده نکنند.

اين سايت افزود: باید عِرق ملی ایرانیان برای مقابله با این ادعا برانگیخته شود تا دولت امارات به ناچار رفتار و شیوة خود را تغییر دهد. بدیهی است که ایران در هر وضعیتی از تمامیت ارضی خود دفاع خواهد کرد.اما بهترین شیوة دفاع از جزایر،دفاع مردمی از آنهاست که آن هم با حضور گستردة مردم در این جزایر امکان پذیر است و راه حضور مردم هم ساکن شدن تعدادی زیادی از آنها برای زندگی دائمی در این جزایر است.

القاعده ساخته آمريکاست  

فیسلوف آمریکایی تصریح کرد: القاعده ساخته و پرداخته آمریکا بوده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی پرس تی وی، جیمز فتزر گفت: آمریکا می گوید با القاعده در افغانستان مبارزه می کند. اما باید بخاطر داشت که خود آمریکا القاعده را برای مقابله با تهاجم اتحاد جماهیر شوروی سابق در افغانستان ایجاد کرد. اسامه بن لادن، رهبر سابقه شبکه القاعده، مهره آمریکا در خاورمیانه بود.

وي افزود: در حال حاضر هم شاهد آن هستیم که آمریکا به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای هدف قراردادن غیرنظامیان در افغانستان استفاده می کند. آمریکا به علت ناتوانی از شناسایی اهدافش به این شیوه روی آورده اما واقعیت این است که غیرنظامیان هدف اینگونه حملات هستند.

فريبكاري نتانیاهو

یووال دیسکین، رئیس سابق سازمان امنیت داخلی اسرائیل (شین بت) مقامات ارشد آن کشور را متهم کرده که افکار عمومی را درباره موفقیت هر گونه اقدام پیشگیرانه اسرائیل علیه تاسیسات هسته ا ی ایران گمراه کرده اند.

رئیس سابق شین بت در سخنانی که در روزنامه هاآرتص به چاپ رسیده گفت :" مشکل اصلی من این است که هیچ اعتقادی به رهبری فعلی اسرائیل ندارم. آنها  افکار عمومی را درباره برنامه هسته ای ایران منحرف مي كنند.

رئیس سابق شین بت در بخش دیگری از سخنانش درباره روابط بین یهودیان اسرائیل و سایر گروه‌ها گفت:" طی ۱۵-۱۰ سال گذشته اسرائیل بیش از پیش دارای گرایشات نژادپرستانه شده است و تمامی مطالعات ما به این نکته اشاره دارد. این نژادپرستی نسبت به اعراب و خارجیان دیده می شود. جامعه اسرائیل به جامعه ای جنگ طلب تبدیل شده است."

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  1:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها