0

کسب رتبه نخست مدیریت سبز توسط اداره برق بر خوار

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کسب رتبه نخست مدیریت سبز توسط اداره برق بر خوار

 مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از کسب رتبه نخست مدیریت سبز توسط اداره برق شهرستان بر خوار خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: کسب رتبه نخست مدیریت سبز توسط اداره برق بر خوار

 

 احمد رضا لاهیجان زاده شنبه شب در نخستین جلسه شورای اداری استان اصفهان در سال جدید که در خیمه حسینی گلستان شهدا برگزار شد، اظهار داشت: مدیریت سبز در سه مقوله قانونی شکل گرفت و ابلاغیه دفتر رهبر معظم انقلاب درباره سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف در ده محور به تمامی دستگاه‌های دولتی ابلاغ شد.

وی ادامه داد: 15 شاخص‌ مشترک مانند تفکیک کاغذ در دستگاه‌های اداری، استفاده از لامپ کم مصرف، استفاده از سیستم اتوماسیون، شیرآلات کم مصرف و درب دوجداره برای کسب امتیاز مدیریت سبز به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شد که هر کدام از این موارد دارای امتیازی بوده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تصریح کرد: به دلیل اینکه برخی شاخص‌ها مانند نصب شیرآلات ترموستاتیک برای برخی دستگاه‌ها کاربرد نداشت، 9 شاخص غیر مشترک نیز در این زمینه تعریف و در نهایت به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: در نهایت 211 دستگاه اداری مورد بازدید قرار گرفتند و دو سال و نیم پس از شروع دوره آموزشی با جمع امتیازات بر اساس شاخص‌ها و پس از مشاهدات عینی، دستگاه‌های برتر انتخاب شدند.

لاهیجان زاده با اشاره به اینکه اداره برق شهرستان بر خوار از میان 15 دستگاه دولتی برتر رتبه نخست را به خود اختصاص داده است، گفت: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهرک علمی، تحقیقاتی اصفهان، اداره کل حمل و نقل پایانه‌ای اصفهان، اداره کل امور اقتصادی و دارایی، فرمانداری شاهین‌شهر و اداره کل راه و ترابری به ترتیب در رتبه‌های بعدی مدیریت سبز قرار دارند.

وی اضافه کرد: اداره کل منابع طبیعی، مدیریت امور عشایر، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت توزیع برق استان اصفهان، شرکت ملی گاز اصفهان، فرمانداری آران و بیدگل، فرمانداری نایین و سازمان جهاد کشاورزی نیز رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تاکید کرد: در حوزه شهرداری‌ها نیز شهرداری شاهین‌شهر، بهارستان، اصفهان، نایین، خوانسار، زیباشهر، تیران، جو زدان، مبارکه و قمصر به ترتیب رتبه‌های یکم تا دهم مدیریت سبز را کسب کردند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  9:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها