0

واگذاری مسکن به معلولان و مددجویان تا پایان اردیبهشت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

واگذاری مسکن به معلولان و مددجویان تا پایان اردیبهشت

 معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور گفت: تا پایان اردیبهشت تعدادی از دیگر واحدهای مسکونی نهضت تأمین مسکن بهزیستی به معلولان و مددجویان واگذار خواهد شد.

 
خبرگزاری فارس: واگذاری مسکن به معلولان و مددجویان تا پایان اردیبهشت

 

حسین بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس؛ با اشاره به آخرین مراحل ثبت‌نام از متقاضیان مسکن سازمان بهزیستی اظهار داشت: سال گذشته حدود 130 هزار نفر از معلولان و مددجویان بهزیستی در این طرح ثبت‌نام کردند که پیش‌بینی می‌شود تا 6 ماهه آینده نیز 70 هزار نفر باقیمانده ثبت‌نام کند.

وی تصریح کرد: در مرحله اول از واگذاری‌های واحدهای مسکونی در طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان 20 هزار واحد مسکونی در سال گذشته واگذار شد که امسال نیز بنا داریم تعدادی دیگر از واحدهای مسکونی را به خانواده‌های متقاضی واگذار کنیم.

بدخشان اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان اردیبهشت‌ماه تعداد دیگری از واحدهای مسکونی آماده در 31 استان کشور به معلولان و مددجویان واگذار شود.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: مراحل ساخت و احداث واحدهای مسکونی بین 18 الی 24 ماه طول می‌کشد و پیش‌بینی می‌شود 200 هزار واحد مسکونی در طرح نهضت تأمین مسکن تا دو سال آینده تحویل داده شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  9:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها