0

ليلا حاتمی به جمع بازيگران «جامه‌دران» پيوست

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

ليلا حاتمی به جمع بازيگران «جامه‌دران» پيوست

گروه اینترنتی ایران سان | www.IranSun.net

 

ليلا حاتمي به جمع بازيگران فيلم سينمايي «جامه‌دران» به كارگرداني حميدرضا قطبي پيوست.

به گزارش باني فيلم،‌ مراحل پيش‌توليد اين فيلم تقريباً به پايان رسيده و فهرست بازيگران اصلي «جامه‌دران» تكميل شده است. به غير از ليلا حاتمي كه دو روز قبل قرارداد بازي در اين فيلم را امضا كرده، هنگامه حميدزاده نيز به‌تازگي به جمع بازيگران فيلم اضافه شده است. حميدزاده پيش از اين نقش اصلي فيلم «آل» را بازي كرده بود.

محمدرضا فروتن، بيتا فرهي و هانيه توسلي ديگر بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.

از ميان عوامل پشت‌دوربين نيز به‌تازگي همكاري مرتضي پورصمدي با «جامه‌دران» قطعي شده است. ايرج شهزادي (صدابردار)، ايمان اميدواري (طراح گريم)، شيرين يزدان‌جو (طراح صحنه و لباس) و علي تيموري (دستيار اول كارگردان و برنامه‌ريز) از عوامل اصلي پشت دوربين اين فيلم هستند.

طبق برنامه‌ريزي انجام شده قرار است 15 ارديبهشت‌ماه «جامه‌دران» در تهران كليد بخورد.

نكته جالب اينكه سال قبل پروانه ساخت اين فيلمنامه به تهيه‌كنندگي جهانگير كوثري صادر و حتي پروانه آن يك‌بار تمديد شده است اما بعد از گذشت سه‌وچهار هفته از درخواست تغيير تهيه‌كننده، هنوز اداره نظارت و ارزشيابي موافقت خود را اعلام نكرده است. تهيه‌كنندگي «جامه‌دران» را سيدجمال ساداتيان برعهده دارد.

اين فيلم براساس رمان ناهيد طباطبايي به تصوير كشيده مي‌شود و داستان زني به نام شيرين است كه بعد از مرگ پدرش به حقايقي تازه درباره زندگي او پي مي‌برد.

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  9:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها