0

راه‌اندازی مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال در قشم و ابوموسی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

راه‌اندازی مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال در قشم و ابوموسی

   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به آغاز به کار نخستین مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس در بندرعباس، از راه‌اندازی دو مجتمع فرهنگی دیجیتال در قشم و ابوموسی در روزهای آینده خبر داد.

 
خبرگزاری فارس: راه‌اندازی مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال در قشم و ابوموسی

 

سید محمد حسینی در حاشیه مراسم آغاز به کار نخستین مجتمع فرهنگی دیجیتال در این شهر با بیان اینکه ارائه خدمات اینترنتی، ارائه نرم افزار و استفاده رایگان از تجهیزات از جمله ویژگی‌ها و قابلیت‌های این مجتمع‌هاست اظهار داشت: به طور میانگین در هر مجتمع 500 نرم افزار در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که در این بین بازی‌های بومی از الویت برخوردار است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مجموع، مجتمع‌های فرهنگی دیجیتال در کشور به 260 مجتمع رسیده است اظهار امیدواری کرد این رقم تا شهریور سال جاری به 500 مجتمع افزایش یابد.

حسینی با بیان اینکه تعدادی از این مجتمع‌های نیز در هرمزگان راه‌اندازی می‌شود اذعان داشت: در دو روز آینده دو مجتمع این نوع، در جزایر ابوموسی و قشم راه‌اندازی می‌شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  9:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها