0

يادداشت خبرنگار

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

يادداشت خبرنگار

يادداشت خبرنگار

جاده مرگبار شيروان همچنان قرباني مي گيرد
هرچند گاه يك بار شاهد كشته و زخمي شدن تعدادي از هموطنان عزيزمان در جاده شيروان از توابع استان ايلام هستيم و مسئولين استان هيچگونه راه حلي براي جلوگيري از اين تصادفات وحشتناك ارائه نكرده اند.
جاده كارزان به طرف بخش شيروان كه از جاده هاي پرتردد استان ايلام محسوب مي شود و مردم در فصل بهار براي گذران اوقات فراغت خود اين منطقه را انتخاب مي كنند. باريكي جاده و وجود پيچ هاي خطرناك تاكنون تعداد زيادي از هموطنان عزيزمان را به كام مرگ كشانده و تاكنون هيچ اقدام اجرايي براي تعريض جاده و يا رفع پيچ هاي خطرناك صورت نگرفته است.
در مورخه 24/1/91- شاهد تصادف يك دستگاه اتوبوس با پژو 405 و وانت پيكان در يكي از پيچ هاي اين جاده كه بارها قرباني گرفته است بودم كه دونفر كشته و 5 نفر مجروح به جاي گذاشت. اين در حالي است كه بارها اين جاده و اين پيچ ها قرباني گرفته است. هرچند كه در جاده ها بايد رانندگان مقررات را بيشتر رعايت كنند تا منجر به اينگونه تصادفات نشود ولي مسئولين بايد جاده مناسب احداث كنند تا قبل از بوجود آمدن چنين حوادثي رانندگان بتوانند چند متري را به شانه خاكي جاده رفته و خودروي خود را كنترل كنند. اين جاده به گونه اي است اگر راننده غيرمقصر قصد فرار داشته باشد به درون دره سقوط خواهد كرد. اميد است مسئولان توجه لازم را به اين موضوع كرده و از سوانح رانندگي در جاده مزبور جلوگيري كنند.
ايلام- خبرنگار كيهان

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  5:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها