0

برنده نوبل حقوق بشر ، هووي خود را تهديد به قتل كرد!

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

برنده نوبل حقوق بشر ، هووي خود را تهديد به قتل كرد!

برنده نوبل حقوق بشر ، هووي خود را تهديد به قتل كرد!

به دنبال انتشار دو خبر در روزهاي گذشته پيرامون خانم شيرين عبادي توسط باشگاه خبرنگاران (تحت عنوان «برنده نوبل حقوق بشر ، همسرش را به لندن راه نمي دهد» و «لطفاً به همسرم ويزا ندهيد») فردي كه خود را از بستگان نزديك آقاي جواد توسليان همسر شيرين عبادي معرفي مي كرد طي تماسي با خبرنگارما ابعاد ديگري از چهره ضد حقوق بشري برنده نوبل حقوق بشر را افشا كرد.
بخشي از اظهارات فرد ياد شده بدين شرح است: به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ ماجراي ظلم هاي شيرين عبادي نسبت به همسرش موضوع جديدي نيست و از بدو زندگي مشترك آنها وجود داشته و داستان ها دارد كه اقوام و دوستان اين زوج از آنها اطلاع دارند. زورگويي هاي عبادي چنان بود كه همسرش را حتي از ارتباط با مادر و خواهرانش محروم كرده بود و اين فشارها و اذيت و آزارها آنقدر ادامه پيدا كرد تا به سكته و مرگ مادر توسليان انجاميد. اين موضوع را همه بستگان نزديك ما مي د انند.
از ديگر داستانهاي معروف اين زوج آن بود كه آنها در سال 1354 با هم ازدواج كردند و مهريه خانم شيرين در آن زمان مهريه پاييني بود اما او در سالهاي بعد با تحت فشار قرار دادن همسرش مهريه خود را تا هزار سكه افزايش داد. علاو ه بر آن حق حضانت فرزندان، حق سفر و حق طلاق را رسماً و با گواهي محضري از آقا جواد گرفت!
اين فرد مطلع افزود : نه نتها مفاد دو خبري كه اخيرا منتشر شده كاملا درست است بلكه شيرين عبادي براي منصرف نمودن همسرش از سفر اخير به خارج حتي با شبيه سازي خودكشي سيامك پورزند، صريحأ او را تهديد كرده بود كه ممكن است سرنوشت مشابهي پيدا كند و ناگهان جسد حلق آويز شده او را در منزلش پيدا كنند! وقتي هم كه آقا جواد توجهي به اين تهديد ها نكرد و براي ديدن دخترش به بوستن رفت ، شيرين عبادي خود را شتاب زده از لندن به بوستن رساند تا از ملاقات پدر و دختر پيشگيري كند و در نهايت اجازه نداد آقاي توسليان به منزل دخترش برود و ملاقات اين پدر و فرزند به ديداري كوتاه آنهم در حضور شيرين و در هتل محل اقامت آقا جواد خلاصه شد!
اين عضو خانواده توسليان افزوده است : شيرين خانم چند روز قبل از انتخابات رياست جمهوري سال 88 با كمك سفارت انگليس در تهران توانست از كشور فرار كند ( كه زمان و واسطه فرار ، خود مقوله بسيار قابل تاملي است). از آنجا كه همه اقوام مي دانستند كه آقا جواد هيچ خيري از زندگي خود با شيرين نديده، لذا بلافاصله تعدادي از بستگان همت كردند و همسر ديگري براي ايشان پيدا كرده و وسيله ازدواج مجدد او را فراهم كردند. از آن پس آقا جواد آرامشي پيدا كرد و زندگي خوب و آرامي را با همسر جديدش در تهران آغاز كرد.
اما در طرف ديگر ماجرا ، واكنش هاي هيستريك شيرين خانم هم شدت گرفت . به هر ترفند و تهديدي متوسل شد تا آقا جواد ، همسر دومش را طلاق دهد ، به تهديد و تطميع هووي خود پرداخت ، از فرزندانش خواست كه با پدر خود قطع رابطه كنند، با همه مطلعين از اين ازداوج تماس مي گرفت و با پرخاش در خواست مي كرد كه براي مخدوش نشدن چهره اش نزد فمنيست ها، از انتشار خبر ازدواج همسرش خودداري كنند و بالاخره آنقدر به خودش فشار آورد كه به بيماري سرطان بدخيم دچار شد و اكنون هر روز وضعش بدتر مي شود.
اين عضو خانواده همسر شيرين عبادي ضمن تأييد صفت «مادر فولاد زره» كه خانم شادي صدر به شيرين عبادي داده بود اضافه مي كند: با صداقت مي گويم من هيچ نسبت و ارادتي به جمهوري اسلامي نداشتم، اما همين كه مي بينم هيولاهايي همچون شيرين عبادي دشمن آن هستند، به اين نتيجه مي رسم كه اين حكومت نبايد حكومت بدي باشد

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  5:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها