0

يك عضو ارشد گروهك تروريستي منافقين تسليم دولت عراق شد

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

يك عضو ارشد گروهك تروريستي منافقين تسليم دولت عراق شد

يك عضو ارشد گروهك تروريستي منافقين تسليم دولت عراق شد

يكي ديگر از عناصر فريب خورده گروهك تروريستي منافقين و از اعضاي با سابقه آن با عبور از موانع حفاظتي اردوگاه موقت اين گروهك در نزديكي فرودگاه بغداد خود را تسليم نيروهاي پليس عراق كرد.
به گزارش پايگاه خبري «نداي حقيقت» اين عضو جدا شده از گروهك تروريستي منافقين كه بعد از ظهر چهارشنبه (6 ارديبهشت) موفق به فرار از اردوگاه اين گروهك شد، «علي نجاتي» نام دارد و از عناصر قديمي منافقين به شمار مي رود. وي پس از تسليم خود به نيروهاي عراقي مستقر در محوطه بيروني اردوگاه موقت گروهك منافقين در نزديكي فرودگاه بغداد، سران اين گروهك را جنايتكار و سارق اموال عمومي مردم عراق توصيف كرد. اين عضو جدا شده از گروهك تروريستي منافقين اعلام كرد كه سالها براي اين فرقه به عنوان مترجم كار كرده ام و در بسياري از جلسات شخصاً حضور داشتم اسرار بسياري از خيانت و جنايت اين گروهك را در سينه دارم.
وي افزود: آنها نه تنها به كشور خود خيانت كرده اند بلكه با همدستي برخي جريانات سياسي درعراق اموال عمومي مردم مظلوم عراق را چپاول كرده اند و امروز ادعامي كنند كه اين اموال مربوط به آنهاست.
اين دومين نفر از اعضاي اين گروهك تروريستي است كه طي چند روز گذشته خود را از اسارت اين فرقه آزاد مي كند، در روز سي ويكم فروردين ماه سال جاري نيز «احسان بيدمي» از اردوگاه موقت منافقين فرار كرده بود.
براساس گزارش هاي رسيده اوضاع در اردوگاه موقت گروهك تروريستي منافقين بحراني و تدابير حفاظتي ويژه اي از سوي سركردگان اين گروهك براي جلوگيري از فرار عناصر آن بكار گرفته شده است.
گروهك تروريستي منافقين اخيراً با انتشار بيانيه اي خواستار تحويل اموال منقول و به غارت برده از مردم مظلوم عراق واقع در اردوگاه اشرف شده است.
گروهك تروريستي منافقين همچنين دارايي هاي غير منقول موجود در پايگاه تروريستي اشرف را بالغ بر پانصد ميليون دلار برآورد كرده و خواستار دريافت اين مبلغ از دولت عراق شده است. در همين حال عدي الخدران، فرماندار شهرستان الخالص در استان ديالي روز پنجشنبه گذشته در گفت وگو با روزنامه اينترنتي الاستقامه گفت: قرار بود آخرين گروه از اعضاي گروهك تروريستي منافقين در روز چهاردهم ماه جاري ميلادي از اردوگاه اشرف منتقل شوند. اما برخي از رهبران سياسي عراق در بغداد كه سابقاً عضو حزب منحله بعث بوده اند مخالف انتقال و فرستادن آنها به خارج از عراق هستند و اين امر باعث شده است كه روند انتقال به زمان ديگري موكول شود

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  5:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها