0

مسافر تل آويو: چاره اي نداشتيم! بايد دنده عقب مي گرفتيم (خبر ويژه)

 
farashbandzare
farashbandzare
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 3535
محل سکونت : فارس

مسافر تل آويو: چاره اي نداشتيم! بايد دنده عقب مي گرفتيم (خبر ويژه)

مسافر تل آويو: چاره اي نداشتيم! بايد دنده عقب مي گرفتيم (خبر ويژه)

عضو اتاق فكر فتنه سبز در خارج كشور مي گويد بيان اموري مانند حمله به رهبري و ولايت فقيه فعلا مقدور ما نيست و دردي را دوا نمي كند.
محسن كديور عضو تيم پنج نفره (مهاجراني، سروش، گنجي و عبدالعلي بازرگان) بود كه در اوج فتنه سبز خود را به عنوان اتاق فكر جنبش سبز در خارج كشور معرفي كردند اما با بغرنج شدن وضعيت فتنه، اين گروه خودخوانده نيز فروپاشيد. اين تيم و سايت هاي اينترنتي وابسته به آنها طبق دستور ديكته شده از سوي سرويس هاي اطلاعاتي طراح فتنه، اقدام به اتخاذ مواضع ساختارشكنانه به ويژه حمله به ولايت فقيه و حتي جعل سند و انتشار اخبار دروغ عليه رهبري كردند اما اكنون كه حاملان فتنه به گل نشسته اند، نظر كديور هم عوض شده است.
وي در مصاحبه با پايگاه اينترنتي ميهن (وابسته به علي كشتگر) با اين پرسش مواجه شد كه چرا سران نمادين جنبش سبز به صراحت رهبري را مورد خطاب قرار نداده اند و اصولا نسبت اين جريان با رهبري چيست؟ كديور در پاسخ گفت: قرار نيست همه مطالبات را همزمان دنبال كنيم كه بي شك از توان ما بيرون است. كوهنوردي را از دامنه آغاز مي كنند نه از قله. در مرحله مقدماتي بايد همت خود را بر آزادي زندانيان و احزاب و مطبوعات و برگزاري انتخابات آزاد متمركز كنيم. بيان اموري كه فعلا مقدور ما نيست دردي را دوا نمي كند.
كديور سال گذشته نيز با دنده عقب گرفتن از تندروي هاي اوباش آشوبگر و تحريف شعارهاي آنان مدعي شده بود شعار سبزها در روز قدس سال 88 «هم غزه هم لبنان بود»، نه شعار «نه غزه، نه لبنان»! البته حاميان فتنه سبز بلافاصله با انتشار ويدئوهايي نشان دادند كه فتنه گران در آن روز ضد سيره اسلامي و انسان دوستانه امام خميني(ره) شعار مي دادند و مشغول سيگار كشيدن و آب خوردن در آن روز از ماه مبارك رمضان بوده اند! ويدئوهاي مشابه نيز نشان مي دهد اوباش گسيل شده به خيابان، چگونه به پرچم هاي عزاي امام حسين(ع) و قرآن و مساجد در طول 8 ماهه فتنه سبز جسارت مي كنند.
خاطرنشان مي شود كديور از جمله عناصر فرصت طلبي است كه چند سال پيش مبالغي را از محافل آمريكايي به عنوان دستخوش خيانت هاي خود به ملت دريافت كرد. او كه دستكم دو بار مخفيانه به اسرائيل سفر كرده است با اغواي آقاي منتظري موفق شده بود فتوايي عليه برنامه هسته اي ايران و در تاييد تحريم هاي بيگانه عليه ملت ايران بگيرد!!
ضرورت روشنگري دفتر آيت الله شاهرودي درباره يك خبر
دو روز پيش خبرگزاري ايرنا با انتشار خبري مدعي شد كه آيت الله هاشمي شاهرودي محمد شريف ملك زاده را به عنوان مشاور اجرايي خود منصوب كرده است.
اگرچه روشن بود كه هدف ايرنا از اين خبر تحت الشعاع قراردادن اقدام سؤال برانگيز آقاي رئيس جمهور در صدور حكم مشاورت براي ملك زاده است ولي دفتر حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي تاكنون به نحوي غيرقابل توجيه در اين باره سكوت كرده است.
پيگيري هاي كيهان تاكنون درباره صحت اين خبر به هيچ قرينه قابل اعتنايي نرسيده ولي با توجه به جايگاه رفيع آيت الله هاشمي شاهرودي در مقام رئيس شوراي عالي حل اختلاف قوا و ضرورت مبرا ماندن اين جايگاه از شائبه هاي اينچنيني لازم است دفتر ايشان هر چه سريع تر در اين باره روشنگري نمايد.
گفتني است ملك زاده از عناصر تابلودار حلقه انحرافي و داراي پرونده مفتوح در قوه قضائيه است

سیــر و ســلــوک عــارفــانــه

http://bayanbox.ir/view/279314356572007390/solook.gif

"خــــدا"

یار همیشه همراه

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  4:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها