0

سفارت عربستان در مصر تعطيل شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

سفارت عربستان در مصر تعطيل شد

 دولت عربستان روز شنبه ضمن فراخواندن سفير خود از قاهره، سفارت خود را در مصر تعطيل كرد. به گزارش ايرنا، دولت عربستان علاوه بر تعطيلي سفارتخانه خود، همچنين تصميم گرفت كه كنسولگري‌هايش در شهرهاي اسكندريه و سوئز را نيز تعطيل كند.

دولت عربستان سعودي دليل اتخاذ اين تصميم را تهديدهاي چند روز اخير عليه كاركنان و ديپلمات‌هاي سفارتخانه خود در مصر اعلام كرد. سخنگوي دولت عربستان سعودي تظاهرات اخير در مقابل سفارتخانه و كنسولگري‌هاي رياض در مصر را غيرقابل توجيه خواند و بر لزوم تامين امنيت ديپلمات‌هاي رياض در قاهره تاكيد كرد. سخنگوي دولت عربستان خاطرنشان كرد: شعارهاي خصومت‌آميز و نقض حقوق ديپلمات‌هاي عربستان سعودي در مصر، نقض كامل حقوق بين‌المللي است.

صدها معترض مصري روز سه‌شنبه هفته گذشته در مقابل سفارتخانه رياض در مصر دست به تظاهرات زدند. تظاهرات‌كنندگان خواستار آزادي يك مدافع حقوق بشر مصري بودند كه چندي پيش توسط نيروهاي امنيتي عربستان سعودي بازداشت شد.

احمد محمد مدافع حقوق بشر مصري روز هفتم آوريل (19 فروردين) به محض ورود به فرودگاه جده توسط نيروهاي امنيتي عربستان سعودي بازداشت شد و به زندان افتاد .

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  12:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها