0

صدور حکم 120 پرونده تخلف صنفی توسط تعزیرات کهگیلویه

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

صدور حکم 120 پرونده تخلف صنفی توسط تعزیرات کهگیلویه

   رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه تعزیرات حکومتی کهگیلویه در طول امسال 180 پرونده برای متخلفین تشکیل داده، گفت: از این تعداد برای 120 فقره از این پرونده‌ها حکم صادر شده است.

 
خبرگزاری فارس: صدور حکم 120 پرونده تخلف صنفی توسط تعزیرات کهگیلویه

 

غریب بیژن‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه با بیان اینکه تعزیرات حکومتی کهگیلویه در فروردین امسال 180 پرونده برای متخلفین تشکیل داد، گفت: از این تعداد برای 120 فقره از این پرونده‌ها حکم صادر شد.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه متخلفین صنوف مختلف 80 میلیون ریال جریمه نقدی شدند، افزود: بیشتر تخلفات در صنوف پوشاک و کالاهای اساسی بودند.

بیژن‌نیا به بررسی 150 پرونده گزارش ویژه طرح نظارتی نوروز اشاره کرد و بیان داشت: این گزارشات که توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت استان در ایام نوروز در شهرستان کهگیلویه تهیه شده بودند در حال پیگیری هستند.

این مسئول افزود: با وجود اینکه این گزارشات خیلی دیر به ما رسیدند با خاطیان برخورد قانونی و قاطع شد و با واحدهای صنفی که سابقه تخلف داشتند علاوه بر جریمه نقدی، واحدهای صنفی آنها پلمب و با نصب پارچه این متخلفان را به همگان معرفی کردیم تا درست عبرتی باشد برای کسانی که امنیت بازار و اقتصاد مردم را به خطر می‌اندازند.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: مردم علاوه بر اینکه در هنگام خرید باید دقت داشته باشند و از تخلفات جزیی و ناچیز نگذرند، این امر سبب می‌شود که تخلف در بازار باب نشود.

وی بیان کرد: از آنجا که تعداد صنوف زیاد بوده و ما از نظر نیروی انسانی کمبود شدید داریم از همشهریان می‌خواهیم که کوچک‌ترین تخلفات را گزارش دهند و خود را از ماموران ما بدانند و مطمئن باشند که به گزارشات و شکایات آنها در کمترین زمان ممکن رسیدگی می‌شود.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه در ادامه از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با شماره تلفن‌های 124، 3223312، 3224949 تماس گرفته و موارد تخلف را به واحدهای بازرسی گزارش دهند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  12:27 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها