0

احداث کارخانه آسفالت شهرداری سی‌سخت در آینده نزدیک

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

احداث کارخانه آسفالت شهرداری سی‌سخت در آینده نزدیک

   شهردار سی‌سخت گفت: به منظور ایجاد درآمد پایدار شهرداری سی‌سخت و تسریع در بازسازی معابر شهر، کارخانه تولید آسفالت با همکاری و مشارکت بخش خصوصی احداث خواهد شد.

 
خبرگزاری فارس: احداث کارخانه آسفالت شهرداری سی‌سخت در آینده نزدیک

 

عبدالمطلب رهنما امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سی‌سخت اظهار کرد: بحث تولید و جذب سرمایه‌گذاران می‌تواند در زمینه‌های مختلف پیشرفت اقتصادی مطلوبی را برای شهر سی‌سخت به همراه داشته باشد.

وی در این زمینه افزود: تحقق یافتن شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی که از سوی مقام معظم رهبری با بینش صحیح و تفکری بالا عنوان شده است در تمام زمینه‌های پیشرفت و توسعه مؤثر بوده و امیدواریم با تحقق این موضوع  شاهد اوج و سربلندی منطقه توریستی دنا و به خصوص شهر سی‌سخت باشیم.

شهردار سی‌سخت تصریح کرد: سیاست شهرداری سی‌سخت در چند سال اخیر مبنی بر ایجاد درآمد پایدار بوده و امیدواریم با پیشرفت در این زمینه بتوانیم خدمت‌رسانی بیشتری به صورت رایگان به مردم دلسوز سی‌سخت ارائه دهیم.

وی یادآور شد: احداث کارخانه شن و ماسه، احداث کارخانه آب‌ معدنی، احداث تالار شهرداری و مجتمع گردشی و رفاهی بندان در چند سال اخیر موجب شده است که شهرداری به ایجاد درآمد پایدار نزدیک شود و با طرح‌های پیشنهادی و مصوب ‌شده این شهرداری امیدواریم به هدف خود در دسترسی به درآمد پایدار برسیم.

رهنما گفت: تلاش‌های ما با همیاری مردم فهیم و حمایت مسئولین استانی ثمر خواهد داد و امیدواریم که این حمایت و همکاری همیشه پایدار باشد.

وی در خصوص طرح تولیدی جدید شهرداری سخن به میان آورد و افزود: خوشبختانه شهرداری سی‌سخت ضمن عقد قرارداد با بخش خصوصی در نظر دارد که کارخانه آسفالت سی‌سخت را در آینده نزدیک احداث کند که این مهم می‌تواند علاوه بر ایجاد درآمد برای شهرداری، عاملی برای تسریع در بازسازی معابر شهر باشد.

شهردار سی‌سخت تأکید کرد: از سرمایه‌گذاران مختلف جهت سرمایه‌گذاری در سی‌سخت دعوت می‌کنیم و آمادگی کامل داریم که با بررسی طرح‌های آنها در اجرایی شدن طرح‌ها مشارکت جدی به عمل آوریم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  12:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها