0

افتتاح و تحویل مکان فعالیت‌ انجمن‌های فرهنگی و هنری دنا

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

افتتاح و تحویل مکان فعالیت‌ انجمن‌های فرهنگی و هنری دنا

 مدیر اداره فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی شهرستان دنا گفت: مشکل اساسی انجمن‌های فرهنگی و هنری شهرستان دنا مکان فعالیت بود که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این مشکل برطرف شد.

 
خبرگزاری فارس: افتتاح و تحویل مکان فعالیت‌ انجمن‌های فرهنگی و هنری دنا

 

جمشید آریایی‌منفرد در حاشیه‌ افتتاح مکان و دفاتر انجمن‌های فرهنگی و هنری شهرستان دنا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سی‌سخت اظهار کرد: هنرمندان ما توانایی با‌لقوه‌ای دارند که باید برای شکوفایی و موفقیت در عرصه‌های مختلف حمایت شوند.

وی در این خصوص تصریح کرد: طی چند سال اخیر هنرمندان دنایی با وجود مشکلاتی که وجود داشت موفق شدند در رشته‌های مختلف استانی دارای مقام و برتری شوند و این مهم بیانگر وجود استعداد‌های ناب هنری در این شهرستان است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا یادآور شد: هنرمندان ما در رشته‌های مختلف اعم از خوشنویسی، هنرهای تجسمی، شعر و ادب،‌ نمایش و سایر زمینه‌ها از برترین‌های استانی هستند و امیدواریم با فراهم کردن زمینه فعالیت بیشتر جزو هنرمندان مطرح در سطح کشور شوند.

وی افزود: یکی از مشکلات هنرمندان ما نبود مکانی برای فعالیت و دفتر انجمن بود که با پیگیری‌های لازم و همکاری مدیرکل ارشاد این مکان در ساختمان اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا به صورت غرفه به غرفه احداث و تحویل هنرمندان مسئولین انجمن‌ها داده شده است.

وی در خصوص برنامه‌های این دستگاه در حمایت از هنرمندان اظهار کرد: تجلیل از هنرمندان در زمان‌های خاص، انتخاب برترین‌های هنری و تجلیل از آنها در چندین جشنواره و مسابقه از برنامه‌های حمایتی ما در ارشاد از هنرمندان بوده است.

آریایی تصریح کرد: فراهم کردن امکانات لازم برای هنرمندان و حمایت از انجمن‌ها در برگزاری جشنواره‌های مختلف از برنامه‌های مهم فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا در سال 91 است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  12:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها