0

سینما «هجرت» کرج تخریب می‌شود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سینما «هجرت» کرج تخریب می‌شود

رییس حوزه هنری استان البرز از تخریب سینما «هجرت» کرج به علت اجرای عملیات عمرانی شهرداری کرج خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ایسنا)، عبدالحمید قره داغی امروز ـ 9 ارديبهشت ماه ـ در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این سینما در مسیر طرح عمرانی تعریض اتوبان قزوین قرار گرفته است، بنابراین به زودی تخریب می‌شود.

 

وی خاطرنشان كرد: سینما «هجرت» تنها سینمای کرج است که حوزه هنری مدیریت آن رابه عهده دارد و ماهیانه حدود 900 نفر از فیلم های روی پرده آن دیدن می‌کنند و به جرئت می توان گفت یکی از پرمخاطب ترین سینماهای استان البرز می‌باشد.

 

قره‌داغي خاطرنشان کرد: سرانه سینما و صندلی‌های سینمایی در استان البرز نه تنها از متوسط جهانی بسیار کمتر است، بلکه نسبت به سایر استان‌های کشور نیز در وضعیت نامناسبی قرار دارد به همین دلیل تخریب سینما «هجرت» می‌تواند ضربه ای برای صنعت سینمای استان تلقی شود.

 

وی ادامه داد: به همین منظور بنا شده تخریب این سینما تا زمان واگذاری زمین جدید برای احداث سینمای جدید و پیشرفت 50 درصدی بنای فیزیکی آن انجام نشود.

 

رییس حوزه هنری استن البرزتصريح کرد: سینمایی جدیدی که به جای اين سينما احداث خواهد شد مجهزبه امکانات به روز سینما خواهد بود وسه سالن سینما برای آن پیش بینی شده است.

وی در پايان در خصوص افتتاح سینما سپنتای کرج نیز افزود: هرچند چندین سال متوالی است که مسئولین قول افتتاح این سینما را تا پایان سال می‌دهند ولي امیدواریم امسال با رفع برخی مشکلات این سینما اولین فیلم این سینما نیز اکران شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها