0

عده ای به دنبال تقابل روحانیت هستند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

عده ای به دنبال تقابل روحانیت هستند

خبرگزاری فارس: عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت: از ابتدای انقلاب این نگرانی وجود داشت که عده‌ای تحت عنوان روشنفکری به صحنه آمدند و اسلام منهای روحانیت را به وجود آوردند امروز نیز متاسفانه این عرصه ادامه دارد.

خبرگزاری فارس: عده ای به دنبال تقابل روحانیت هستند

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حسین فدایی در همایش انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان گفت: توصیه های رهبری برای رعایت اخلاق انتخاباتی بستر مناسبی را برای ایجاد یک رقابت سالم و مبتنی بر موازین دینی فراهم کرد لیکن برخی گروه های سیاسی برای تصاحب کرسی های مجلس، تخریب سایر نیروهای را درصدر برنامه های انتخاباتی خود داشتند.

دبیر کل جمعیت ایثارگران خاطرنشان ساخت: از ابتدای انقلاب اسلامی این نگرانی وجود داشت که عده ای تحت عنوان روشنفکری به صحنه آمدند و اسلام منهای روحانیت را به وجود آوردند. امروز نیز متاسفانه این عرصه ادامه دارد و عده ای تقابل با روحانیت را دنبال می کنند یعنی روی دیگر همان سکه هستند که امیدوارم این تلاش ها با شکست مواجه شود.

وی با بیان اینکه مجلس آینده باید تحول خواه، متخصص، ولایتمدار و بسیجی باشد گفت: تشکیل چنین مجلسی نیاز انقلاب اسلامی است.

با اشاره به خاطرات خود از انتخابات مجلس هفتم گفت: بنده در انتخابات مجلس هفتم رئیس ستاد آبادگران بودم و بعد از انتخابات مراسم تشکر از اعضای ستاد انتخاباتی را در مهدیه تهران برگزار کردیم. در آن مراسم صحنه های عجیبی از ایثار و فداکاری دلسوزان انقلاب به جمهوری اسلامی را مشاهده کردم.

فدایی افزود: همت و تلاش مردم برای تحقق شعارهای انقلاب بار سنگینی برای نمایندگان فراهم می کند و امیدوارم ما بتوانیم از این زحمات قدردانی جدی کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد تحلیل رأی‌دادن خاتمی در انتخابات مجلس نهم گفت: سران فتنه و شخص آقای خاتمی در تناقضی گرفتار شدند و تناقض هم این بود که اینها تصور می کردند یا به آنها القاء شده بود که مردم در انتخابات شرکت نخواهند کرد و اینها بنا داشتند خودشان را به عنوان یک جریان اپوزیسیون معرفی کنند تا از حمایت بیگانگان هم برخوردار شوند. اما وقتی بر اساس سنجش‌ها وگزارش‌هایی که دریافت کردند دیدند مشارکت مردم بالای 60 درصد است مردد ماندند که چه باید کرد. اگر نمی آمدند و شرکت نمی کردند جزء تحریم کنندگان محسوب می شدند و دیگر محلی از اعراب نداشتند و اگر بیایند و در انتخابات تبلیغ کنند و میزان مشارکت در انتخابات افزایش پیدا کند این هم با موضع‌گیری‌های گذشته آنان سازگاری نداشت.

فدایی افزود: بنابراین به این جمع‌بندی رسیدند که در دقیقه 90 بیایند و رأی بدهند تا جزء رأی‌دهندگان باشند اما جزء تبلیغ‌کنندگان و تشویق‌کنندگان به مشارکت نباشند. در عین حال باز من نفس این کار را مثبت ارزیابی می‌کنم. یعنی بنای ما این نیست که کسانی که اشتباهات و خطاهای استراتژیک داشتند و نتوانستند خودشان را با شاخص‌های ملت هماهنگ کنند را از دایره نظام بیرون کنیم و با آنان مانند دشمنان و معاندین برخورد کنیم. ملت ایران راه را برای توبه و جبران آنها باز گذاشته اما خط مشی کژدار و مریز، روش درستی برای آنان نیست.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها