0

نصب دوربین نظارت ترافیکی در خیابانهای ولیعصر و شریعتی

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

نصب دوربین نظارت ترافیکی در خیابانهای ولیعصر و شریعتی

 شهرداری منطقه 3 تهران به منظور کنترل وضعیت ترافیک معابر و تقاطع های پرتردد شمال تهران 9 دستگاه دوربین نظارت تلویزیونی را در تقاطع های مهم شهر از جمله خیابان های ولی عصر و شریعتی نصب کرد .

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، مهندس مهدی طیبانی معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه با اشاره به اینکه این دوربین ها در زمان بارش باران و برف و جلوگیری از راه بندان بسیار موثر است و امکان نظارت تلویزیونی را در سطح مرکزی و محلی میسر می سازد افزود: این دستگاه وضعیت ترافیک این تقاطع ها را تا شعاع یک کیلومتری نشان می دهد و اختلالات و تخلفات ترافیکی و راهنمایی را به مرکز کنترل ترافیک شهر و مسئولین منطقه اعلام می کند.

وی با بیان اینکه این دوربین ها به مرکز کنترل ترافیک متصل است افزود: دورین های نظارت تصویری در 9 تقاطع مهم شهر تهران از جمله خیابان های شهید دستگردی – ولی عصر، شریعتی - یخچال ، شریعتی - قلهک ، آفریقا - سپیدار ، آفریقا - تندیس ، آفریقا – شهید دستگردی ، شهید مدرس – دستگردی ، شهید حقانی – گاندی و نیایش کردستان نصب شده است .

مهندس طیبانی در ادامه تصریح کرد: در سال گذشته در مجموع تعداد 15 مورد دوربین در سطح این منطقه از جمله تقاطع بزرگراه حقانی ، میدان مادر ، نیایش – چمران ، ولی عصر –سایه ، ولی عصر – جام جم نصب شده است .

معاون شهردار منطقه 3 با اشاره به اینکه امکان نظارت بر دوربین های نظارت تلویزیونی سطح منطقه از طریق دفتر معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه نیز میسر است خاطر نشان کرد: تاکنون تعداد دوربین های نظارت تصویری در این منطقه به 41 مورد افزایش یافته است .

شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها