0

حضور تمام‌قد و مومنانه جوانان در عرصه‌های سیاسی تعیین‌کننده و ضروری است

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

حضور تمام‌قد و مومنانه جوانان در عرصه‌های سیاسی تعیین‌کننده و ضروری است

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در دیدار جمعی از جوانان فعال عرصه‌های فرهنگی گفت: حضور تمام‌قد و مومنانه جوانان در عرصه‌های سیاسی تعیین‌کننده و ضروری است. مهندس بذرپاش فردی مؤمن، انقلابی، ولایی، شجاع، باتدبیر، توانمند، فتنه‌ستیزو از ذخایر انقلاب و نظام است.

خبرگزاری فارس: حضور تمام‌قد و مومنانه جوانان در عرصه‌های سیاسی تعیین‌کننده و ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس، امام‌جمعه موقت تهران گفت: آینده کشور از آن جوانان خواهد بود، و جوانان باید خود را برای ورود به عرصه های مهم مسوولیت های اجتماعی آماده کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در دیدار جمعی از جوانان فعال عرصه‌های فرهنگی با ایشان افزود: جوانان برای حضور در میادین جهاد فرهنگی- سیاسی باید در سنگر تقوا مستقر شوند که این سنگر نفوذناپذیر است و آن چیزی که آینده کشور را رقم می‌زند در صحنه بودن همین خیل عظیم جوانان متقی و حزب‌اللهی است که با توکل به پروردگار تمام موانع را از سر راه برمی‌دارند.

این استاد حوزه و معلم اخلاق با اشاره به هدف قرار گرفتن جوانان حزب‌اللهی و دانشمند کشورمان از سوی استکبار جهانی بیان داشت: این ترورها نشان‌دهنده تاثیرگذاری شما جوانان در آینده کشور است اما شهادت شما را برای رسیدن به قله‌های علم و فرهنگ مصمم‌تر می‌کند.

در این دیدار که مهرداد بذرپاش، رئیس سابق سازمان ملی جوانان و کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران نیز حضور داشت، حجت‌الاسلام و المسلمین صدیقی با اشاره به لزوم حضور تمام‌قد و مومنانه جوانان در عرصه‌های سیاسی و تعیین‌کننده کشور اظهار داشت: مهندس بذرپاش فردی مومن، انقلابی، ولایی، شجاع، باتدبیر، توانمند، فتنه‌ستیز و از ذخایر انقلاب و نظام محسوب می‌شود.

وی در پایان خطاب به جمع حاضر تاکید کرد: جوانان باید خود را برای در دست گرفتن مسؤولیت‌های مهم اجتماعی آماده و برای این حضور باید خود را به سلاح علم و ایمان مجهز کنند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها