0

ارتش با 22 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور خواهد یافت

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

ارتش با 22 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور خواهد یافت

خبرگزاری فارس: امیر گودرزی از حضور نشر آجا با 22 عنوان کتاب جدید در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: ارتش با 22 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور خواهد یافت

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر علی‌ محمد گودرزی رئیس اداره انتشارات ارتش از حضور نشر آجا با 22 عنوان کتاب جدید در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و افزود: از 22 عنوان کتاب یاد شده 10 عنوان در بخش بزرگسالان و 12 عنوان در بخش کودکان و نوجوانان عرضه خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: نشرآجا در مجموع با بیش از 100 عنوان کتاب در زمینه های نظامی، اجتماعی، دینی، سیاسی و فرهنگی در نمایشگاه امسال حضور خواهد یافت که از این میان 6 عنوان کتاب‌های تجدید چاپ شده است.

 

در این رابطه کیومرث گلباز مدیر عرضه محصولات فرهنگی آجا نیز با اشاره به ارائه تخفیف وی‍ژه نمایشگاهی به تمام بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان، گفت: کارکنان نیروهای مسلح نیز می‌توانند با ارائه کارت شناسائی علاوه بر تخفیف نمایشگاه از تخفیف ویژه در غرفه نشر آجا برخوردار گردند.

 

انتشارات آجا امسال مستقر در شبستان اصلی، راهروی 3، غرفه 4 در محل مصلی امام خمینی(ره) پذیرای عموم علاقه مندان و بازدیدکنندگان بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهدبود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها