0

سال 91، سال پیروزی‌های ایران و ناکامی‌های بزرگ غرب

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سال 91، سال پیروزی‌های ایران و ناکامی‌های بزرگ غرب

خبرگزاری فارس: معاون ستاد کل نیروهای مسلح، سال 91 را سال پیروزی های بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران و ناکامی های بزرگ استکبار جهانی و غرب خواند.

خبرگزاری فارس: سال 91، سال پیروزی‌های ایران و ناکامی‌های بزرگ غرب

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گوی اختصاصی با سپاه نیوز به بیان مطالبی پیرامون مهم ترین برنامه های فرهنگی، دفاعی و توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در سال جاری پرداخت.

وی با تاکید براین که از توانمندیهای لازم برای مقابله مضاعف با هر دشمنی برخورداریم تصریح کرد: اکنون توان بازدارندگی و پاسخ گویی جمهوری اسلامی ایران در برابر تهدیدات دشمنان مطلوب است و نیز با تمهیدات به عمل آمده در سال 91 وضعیت بهتری را خواهیم داشت.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در خصوص رئوس برنامه های فرهنگی، دفاعی سال جاری نیز گفت: بسیج،منابع انسانی در راستای به صحنه درآوردن توانمندی های فرهنگی کشور، همچنین ترویج فرهنگ و آموزه های انقلاب اسلامی در داخل و خارج کشور در راس برنامه های فرهنگی، دفاعی سال 91 قرار دارد.

وی افزود: به یمن تدابیر فرمانده معظم کل قوا جمهوری اسلامی ایران با عبور از مرحله باز دارندگی دفاعی در مرحله اقدام مضاعف نظامی قرار دارد، از این رو تمامی بخش ها باید به لحاظ فرهنگی، وظایف خود را در حوزه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن عملی کرده و با ایجاد هجمه به آنان برتری آموزه های انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

سردار جزایری با بیان این که اکنون بسیاری از نهضت ها و جریان های اعتراضی در انتظار بسته های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران هستند تصریح کرد: در سال جاری، ایجاد نهضت اطلاع رسانی و کمک فکری به این گونه جنبش ها در برنامه دستگاههای سیاسی، دیپلماسی و فرهنگی کشور باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان، سال 91 را سال پیروزی های ایران و ناکامی های بزرگ غرب توصیف و با تاکید بر بسیج تمامی دستگاهها در به صحنه آوردن توانمندی های فرهنگی کشور و ترویج آموزه های انقلاب اسلامی گفت: سامانه فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح آمادگی لازم به منظور ایجاد هرگونه همراهی با سایر دستگاهها در تحقق این مهم را دارد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها