0

تمرکز بر "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" عامل انسجام مجلس نهم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تمرکز بر "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" عامل انسجام مجلس نهم

خبرگزاری فارس: مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: یکی از عوامل انسجام در مجلس نهم تمرکز بر رهنمود‌های مقام معظم رهبری به ویژه تمرکز بر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

خبرگزاری فارس: تمرکز بر "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" عامل انسجام مجلس نهم

غلامعلی حدادعادل، مشاور عالی مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره انسجام مجلس نهم و اقدامات لازم برای تحقق آن اظهار داشت: بنده تصور می‌کنم یکی از عوامل انسجام در مجلس نهم تمرکز بر رهنمود‌های مقام معظم رهبری به ویژه تمرکز بر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اگر ما فضای مجلس را فضای حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی قرار دهیم یک هم جهتی و همدلی و انسجام ایجاد می‌شود، تصریح کرد: در این فضای همدلی است که به کارآیی مجلس نیز افزوده می‌شود.

این عضو جبهه متحد اصولگرایان همچنین در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه حضور مردم در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی چه تأثیری بر دور بعدی مذاکرات ایران خواهد داشت، خاطرنشان کرد: هرچه مردم در صحنه حضور بیشتری داشته باشند اقتدار نظام بیشتر خواهد شد و قدرت مذاکره‌کنندگان در میز مذاکره نیز بیشتر می‌شود.

حداد عادل درباره تفاوت این دور مذاکرات ایران و 1+5 با گذشته گفت: فضای قبل از شروع مذاکرات دور دوم در مقایسه با قبل آرام تر  شده است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:38 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88
دسترسی سریع به انجمن ها