0

اعتماد مصرفی در انگلیس کاهش یافت

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اعتماد مصرفی در انگلیس کاهش یافت

خبرگزاری فارس: به دنبال کاهش رشد اقتصادی انگلیس شاخص اعتماد مصرفی در این کشور نیز طی ماه آوریل کاهش یافت.

خبرگزاری فارس: اعتماد مصرفی در انگلیس کاهش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ انگلیس که برای نخستین بار از سال 1975 میلادی برای دو بار متوالی با رکود اقتصادی روبرو شده است ، طی ماه آوریل نیز با کاهش شاخص اعتماد مصرفی مواجه شده است .

بر اساس این گزارش شاخص اعتماد مصرفی در اقتصاد انگلیس طی ماه آوریل به منفی 31 واحد رسیده است . به اعتقاد کارشناسان اقتصادی اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی با هدف کاهش کسری بودجه و بدهی از سوی دولت دیوید کامرون تاثیر منفی زیادی بر کاهش رشد اقتصادی و اعتماد مصرفی این کشور داشته است . اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی از سوی دولت لندن پس از جنگ جهانی دوم بی سابقه است و احزاب مخالف دولت به شدت از اجرای این سیاستها انتقاد می کنند .

انگلیس در سه ماه نخست 2012 میلادی بار دیگر با کاهش رشد اقتصادی روبرو شده است و نرخ بیکاری این کشور نیز به بالاترین حد خود در 16 سال اخیر رسیده است . نیک مون کارشناس ارشد موسسه تحقیقاتی جی اف کی تاکید کرد بی شک اقتصاد انگلیس هم اکنون با رکود و بحران روبرو است و این شرایط حداقل در کوتاه مدت بهتر نخواهد شد . نرخ تورم انگلیس نیز در سه ماه نخست 2012 به 3.5 درصد رسیده است .

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها