0

نرخ سوخت هواپیما کماکان لیتری 200 تومان محاسبه می‌شود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

نرخ سوخت هواپیما کماکان لیتری 200 تومان محاسبه می‌شود

خبرگزاری فارس: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بهره‌برداری قریب‌الوقع قطعه چهارم آزاد‌راه تهران-شمال، درباره نرخ سوخت هواپیما گفت: نرخ سوخت هواپیما برای پروازهای داخلی همان لیتری 200 تومان و برای پروازهای خارجی نیز قیمت‌ قبلی است.

خبرگزاری فارس: نرخ سوخت هواپیما کماکان لیتری 200 تومان محاسبه می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»‌ وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و قدیم سازمان هواپیمایی کشوری درباره نرخ سوخت برای شرکت‌‌های هواپیمایی، اظهار داشت: در حال حاضر نرخ سوخت هواپیما برای پروازهای داخلی همان لیتری 200 تومان و برای پروازهای خارجی نیز همان قیمت‌ قبلی محاسبه می‌شود.

 

* آماده بهره‌برداری از قطعه چهار آزادر‌‌اه تهران‌شمال هستیم

 

وزیر راه و شهرسازی درباره پیشرفت عملیات اجرایی قطعات یک و چهار آزاد‌راه تهران - شمال، تصریح کرد: در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی سهم خود را ارائه داده است و در این باره با بنیاد نیز مذاکره کرده‌ایم که قطعه چهارم به زودی به بهره‌برداری برسد

نیکزاد با اشاره اینکه قطعه چهارم و اول این آزادراه در حال انجام بوده و به اتمام می‌رسد، اضافه کرد: مقرر شده بود قطعه چهارم این آزادراه سال گذشته به اتمام برسد، اما به دلیل رانش کوه این امر با مانع مواجه شد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: قطعه اول این آزادراه نیز در حال اجرا است و در قطعات دوم و سوم این آزادراه سعی می‌کنیم پیمانکاران خصوصی وارد عرصه کار شوند تا پروژه هر چه سریع‌تر آغاز شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها