0

اپل به دنبال ارائه خدمات چند رسانه‌ای جدید

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

اپل به دنبال ارائه خدمات چند رسانه‌ای جدید

خبرگزاری فارس: اپل برای ارائه محتوای چند رسانه ای غنی تر و پشت سرگذاردن رقبای سرسخت خود قصد دارد خدمات خود در این زمینه را متنوع تر کند.

خبرگزاری فارس: اپل به دنبال ارائه خدمات چند رسانه‌ای جدید

به گزارش فارس به نقل از وی‌تری، این شرکت مذاکراتی را با یک شرکت توزیع بزرگ فیلم های سینمایی به عمل آورده تا بتواند محتوای ویدیویی مورد نظر کاربر را از طریق گوشی، تبلت، رایانه و ... در هر زمان و مکان در دسترس وی قرار دهد.

این شرکت که اپیکس نام دارد برای توزیع فیلم های مختلف سینمایی قراردادهای متنوعی را با استودیوهای بزرگ فیلم سازی در آمریکا و اروپا منعقد کرده است. البته برخی منابع می گویند مذاکرات این شرکت با اپل هنوز نهایی نشده و تا انعقاد قرارداد میان دو طرف نیاز به گذشت زمان بیشتری است.

کاربران سرویس اپل تی وی هم می توانند از این خدمات بهره مند شوند. پیش از این گفته می شد افزایش تحرک اپل در زمینه ارائه خدمات چندرسانه ای بدین منظور است که این شرکت در آینده تلویزیون هایی تحت برند اپل هم روانه بازار کند. در حالی که گفته می شود این تلویزیون احتمالا در انتهای سال 2012 یا آغاز سال 2013 عرضه خواهد شد، خود اپل هنوز این شایعات را رد یا تایید نکرده است. اپل علیرغم تولید محصولات جذاب و پرطرفدار هنوز در زمینه فتح اتاق های نشیمن شهروندان موفق نبوده است.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها