0

همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی برگزار می‌شود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: پس از برگزاری سلسله همایش‌های 7 گانه تجارت و اقتصاد الکترونیکی در سال گذشته، همایش نهایی برای جمع بندی 7 همایش برگزار شده اردیبهشت‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دبیرخانه همایش تجارت و اقتصاد الکترونیکی، همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی در 7 محور سیاست‌ها و چشم‌اندازهای کشور، فنی و ارتباطی، حقوقی و قانونی، امنیت و اعتماد، آموزش و مهارت‌های انسانی، اقتصادی و تجاری، کاربرد و نوآوری طی روزهای 17 و 18 اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور مقامات بلندپایه کشور برگزار می‌شود. 

7 محور یادشده به عنوان زیرساخت‌های لازم برای توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی در قالب 7 همایش تخصصی طی نیمه دوم سال گذشته با محوریت دستگاه‌های ذیربط برگزار شد.

در همایش ملی 17 و 18 اردیبهشت ماه که وضعیت موجود و مطلوب بسترهای فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط دست‌اندرکاران و فعالین از بخش دولتی و خصوصی ارائه می‌شود، مقرر است این نقشه راه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

این همایش‌ها با مسئولیت کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت (فاوا) و همکاری وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران و سایر دستگاه‌ها، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های مرتبط با امر تجارت و فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها