0

ادامه رقابت برای خرید بازرگانی معادن و صنایع معدنی در فردا

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

ادامه رقابت برای خرید بازرگانی معادن و صنایع معدنی در فردا

خبرگزاری فارس: در عرضه بلوک صددرصدی شرکت بازرگانی معادن و صنایع معدنی ایران در بازار سوم فرابورس به دلیل ادامه رقابت، امروز قیمت تا 133 هزار و یک ریال ادامه داشت و رقابت به فردا موکول شد.

خبرگزاری فارس: ادامه رقابت برای خرید بازرگانی معادن و صنایع معدنی در فردا

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بلوک صددرصدی شرکت بازرگانی معادن و صنایع معدنی ایران هفته گذشته در بازار سوم فرابورس عرضه شد که هر سهم این شرکت در جهارمین روز رقابت (سه شنبه هفته گذشته) از 81 هزار ریال به نرخ 133 هزار و یک ریال افزایش یافت که به دلیل رقابت در دقایق پایانی، جلسه معاملاتی ادامه رقابت به فردا موکول شد.

* 242 میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس ایران

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه ارزش معاملات بازارهای فرابورس ایران، امروز با جابجایی 26 میلیون اوراق بهادار، به 242 میلیارد ریال رسید، بیشترین حجم معاملات را در بازارهای اول و دوم فرابورس، ذوب آهن اصفهان و کمترین حجم معاملات و بیشترین کاهش قیمت را حق تقدم سرمایه گذاری کارکنان بانک­ها در بازار اول به خود اختصاص داد.

*کاهش حدود دو درصدی اوراق تسهیلات مسکن

نماد اوراق مشارکت شرکت بین المللی توسعه ساختمان(نارنج1) پس از پرداخت سود علی الحساب سه ماهه باز و نماد معاملاتی اوراق مشارکت لیزینگ ایران و شرق (شرق1) نیز به منظور پرداخت سود علی الحساب سه ماهه متوقف شد.

قیمت اوراق تسهیلات مسکن نیز حدود یک تا 2 درصد کاهش داشت و در مرز 67 تا 68 هزار تومان مبادله شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها