0

جوان تونسی که از سال 2007 با لباس احرام در زندان‌ رژیم سعودی است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جوان تونسی که از سال 2007 با لباس احرام در زندان‌ رژیم سعودی است

نسخه چاپيارسال به دوستان
جوان تونسی که از سال 2007 با لباس احرام در زندان‌ رژیم سعودی است

خبرگزاری فارس: اخیرا فیلمی در شبکه‌های مختلف اینترنتی منتشر شده که جوان تونسی را در زندان‌های رژیم سعودی به تصویر می‌کشد که از سال 2007 تاکنون با لباس احرام در زندان‌های رژیم سعودی بسرمی‌برد.

خبرگزاری فارس: جوان تونسی که از سال 2007 با لباس احرام در زندان‌ رژیم سعودی است

 به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جزیره العربیه، اخیرا فیلمی در شبکه‌های مختلف اینترنتی منتشر شده که جای تامل بسیار دارد و دیدن آن بیننده را نسبت به میزان ظلم و ستمی که در کشور عربستان و توسط رژیم سعودی روا داشته می‌شود، به تفکر وامی‌دارد.

در این فلیم جوان تونسی به تصویر کشیده شده که "مجاهد بن خالد" نام دارد و از سال 2007 تاکنون به دلیل سهل‌انگاری مقامات تونسی و عدم پیگیری وضعیت وی و ظلم و ستم خاندان سعود همچنان در زندان‌های این رژیم بسرمی‌برد.

پدر این زندانی تونسی که اخیرا پیگیر وضعیت وی شده درباره پسرش می‌گیود که وی متولد 1983 است و در سال 2007 برای ادای مناسک حج راهی عربستان شد که توسط نیروهای امنیتی رژیم سعودی و در حالی‌که لباس احرام بر تن داشت، بازداشت شد.

اما برادر این جوان تونسی با تاکید بر اینکه تا این اواخر خانواده‌اش هیچ خبری از بردارش نداشته تاکید کرد که تاکنون نمی‌دانیم برادر من به چه اتهامی توسط رژیم سعودی بازداشت شده و مقامات سعودی هم تاکنون جواب قانع کننده‌ای در این‌باره به ما نداده‌اند.

وی تاکید کرد که بسیاری از زندانیان رژیم سعودی با چنین وضعیتی مواجه هستند و با اینکه سال‌هاست در زندان‌های این رژیم بسرمی‌برند، اما مشخص نیست به چه اتهامی بازداشت و در زندان هستند.

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  5:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها