0

زن برزیلی از سفارت آمریکا در برازیلیا شکایت می‌کند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

زن برزیلی از سفارت آمریکا در برازیلیا شکایت می‌کند

نسخه چاپيارسال به دوستان
بدنبال افشای رسوایی جدید ماموران امنیتی آمریکا در برزیل
زن برزیلی از سفارت آمریکا در برازیلیا شکایت می‌کند

خبرگزاری فارس: بدنبال افشای رسوایی های متعدد ماموران امنیتی آمریکا و از جمله پرونده ضد اخلاقی سه تفنگدار آمریکایی به همراه یک کارمند سفارت آمریکا در برزیل، روسپی برزیلی تصمیم دارد از سفارت واشنگتن در برازیلیا شکایت کند.

خبرگزاری فارس: زن برزیلی از سفارت آمریکا در برازیلیا شکایت می‌کند

به گزارش فارس، شبکه تلوزیونی "سی ان ان" در خبری از تصمیم روسپی سابق برزیلی برای شکایت از سفارت واشنگتن در برازیلیا به دلیل رفتار ماموران سرویس مخفی آمریکا با وی که او را از داخل اتومبیل به بیرون انداختند و از روی او رد شدند، شکایت کند.

این روسپی سابق برزیلی که "رومیا آپاراسیا فریرا" نام دارد، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی "سی ان ان" تصاویر جراحاتی که متعاقب این حادثه بر وی وارد شده بود و همچنین آثار لاستیک ماشین را نشان داد و گفت که ماوران مخفی آمریکا با اتومبیل به پهلوی او زدند و از روی شکمش رد شدند، این روسپی برزیلی در ادامه گفت که استخوان ترقوه، سه دنده او در این حادثه شکست و ریه اش نیز سوراخ شد.

"آنتونیو رودریگو ماچادو" وکیل این روسپی سابق برزیلی با اشاره به اینکه این طرح دعوی از سفارت آمریکا در برزیل برای دریافت پول صورت نخواهد گرفت، گفت: موضوع شرافت و شهرت (سرویس اطلاعاتی آمریکا) در میان است؛ اگر پول باعث می شود که این مقامات رنج بکشند و مشخص می کند که آنها چقدر درد ایجاد کرده اند، بگذارید پول همه چیز باشد.

درحالیکه روزنامه انگلیسی "تلگراف" اخیرا در خبری اعلام کرده که سفارت آمریکا در برزیل هزینه های درمانی این روسپی برزیلی که بعد از پرت شدن از داخل ماشین استخوانش شکسته شده بود را پرداخت کرده است، اما این روسپی سابق برزیلی گفت که او درخواست دریافت غرامت 2 هزار دلاری از سوی سفارت آمریکا را رد کرده است زیرا چنین مبلغی برای پرداخت هزینه های درمانی او کافی نبوده است.

وکیل این روسپی برزیلی گفت که دادستان های برزیل در حال بررسی اتهامات جنایی مقامات آمریکایی هستند اما از آنجائیکه این مقامات آمریکایی دیگر در برزیل نیستند، مشخص نیست که آیا آنها در برزیل دادگاهی می شوند یا خیر.

خبر تصمیم این روسپی برزیلی برای شکایت از سفارت واشنگتن در برازیلیا در شرایطی گزارش می شود که اخیرا افشا شده است که سه تنفگدار آمریکایی و یکی از کارمندان سفارت این کشور یک روسپی را به داخل خودروی خود آوردند اما بعد از اینکه بین آنها بحث مالی به وجود آمد، این روسپی برزیلی را از ماشین به بیرون پرت کرده اند.

چند روز پیش و در شرایطی که مقامات رسمی آمریکا در حال حاضر مشغول رسیدگی به رسوایی اخلاقی اخیر ماموران امنیتی و پرسنل نظامی آمریکا در جریان سفر اخیر اوباما به کلمبیا هستند، "لئون پانتا" وزیر دفاع آمریکا از مجازات انضباطی سه تن از تفنگداران نیروی دریایی این کشور مستقر در سفارت آمریکا در برزیل به همراه یکی از کارمندان سفارت آمریکا به دلیل مشارکت در پرونده فساد اخلاقی دسامبر سال گذشته مربوط به این روسپی برزیلی خبر داد.

پانتا گفت: این حادثه کاملا بررسی شده است و کسانی که در آن دخالت داشته اد نیز مجازات شده اند؛ آنها دیگر در این کشور نیستند و تنزل رتبه پیدا کرده اند و به خاطر رفتارشان به شدت مجازات شده اند؛ من تحمل دیدن این نوع رفتار را نه در اینجا (برزیل) و نه در هیچ کجای جهان ندارم؛ کارمند سفارت آمریکا در برزیل نیز از پست خود عزل شده است.

در ادامه افشاگری‌های مربوط به رسوایی‌های اخلاقی تیم امنیتی اوباما، سرویس مخفی آمریکا از بررسی پرونده رسوایی اخیر چند تن از ماموران امنیتی رئیس جمهور آمریکا در السالوادور نیز خبر داده است؛ بر اساس این خبر یکی از تیم های امنیتی "باراک اوباما" رئیس جمهوری آمریکا در سال 2011 میلادی مبالغی پول به رقاصه های برهنه و روسپی های حاضر در یک باشگاه رقص در السالوادور پرداخت کرده اند؛ سرویس مخفی آمریکا اعلام کرد که بررسی ها درباره اتهامات مطرح شده علیه برخی از عوامل این سرویس درباره روابط آنها با این روسپی ها در حال بررسی است.

انتهای پیام/ن.ص

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها