0

تاخیرهای طولانی پرواز‌های انگلیس اعتبار این کشور را مخدوش کرده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تاخیرهای طولانی پرواز‌های انگلیس اعتبار این کشور را مخدوش کرده است

نسخه چاپيارسال به دوستان
در آستانه بازی‌های المپیک 2012 لندن
تاخیرهای طولانی پرواز‌های انگلیس اعتبار این کشور را مخدوش کرده است

خبرگزاری فارس: مقامات انگلیس از تاخیرهای طولانی پروازهای انگلیس، در آستانه المپیک لندن نسبت به مخدوش شدن اعتبار این کشور در آستانه برگزاری المپیک لندن هشدار دادند.

خبرگزاری فارس: تاخیرهای طولانی پرواز‌های انگلیس اعتبار این کشور را مخدوش کرده است

به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگلیسی "گاردین"، تاخیرهای پیاپی در پروازهای فرودگاه‌های انگلیس و صف‌های طولانی در این فرودگاه‌ها مقامات انگلیس را در‌ آستانه المپیک لندن نگران کرده است.

با افزایش نگرانی‌ها از کاهش اعتبار انگلیس در اذهان عمومی، صف‌های طولانی در فرودگاه هیث‌رو نمایندگان پارلمان انگلیس را مجبور به فراخواندن و سوال از دامیان گرین وزیر مهاجرت این کشور کرد.

"کیث واز" رئیس کمیته منتخب امور داخلی پارلمان، شب گذشته با شدت گرفتن تأخیرها و گزارش‌هایی مبنی بر ازدحام جمعیت در فرودگاه هیث‌رو، از احضار وزیر مهاجرت به پارلمان خبر داد.

وی اظهار داشت تنها سه ماه به برگزاری المپیک لندن باقی مانده و این اتفاقات آسیب جدی به اعتبار ما وارد خواهد کرد.

وی در مصاحبه با روزنامه "استاندارد" چاپ لندن گفت: روند فعلی لطمه‌ای جدی به اعتبار انگلیس وارد کرده است. دولت چاره‌ای جز افزایش تعداد کارمندان فرودگاه یا حذف کردن بخش گسترده‌ای از کنترل‌های پیش از پرواز ندارد.

یکی از مقام‌های پیشین وزارت ارتباطات دولتی انگلیس که در ازدحام فرودگاه از پرواز جا مانده بود در پیام توئیتری خود نوشت: اگر وضعیت فرودگاه‌های انگلیس در یک روز پنج‌شنبه این‌چنین است، به ورزشکاران حاضر در المپیک باید به فکر تغییر برنامه سفر خود باشند و زودتر به این کشور بیایند.

سخنگوی کارکنان بخش کنترل فرودگاه نیز گفت: ما نمی‌توانیم بدلیل ازدحام جمعیت از کنترل‌های امنیتی صرف‌نظر کنیم و وظیفه ما حفظ امنیت پروازهاست. اما در عین حال تلاش می‌کنیم تا با انعطاف‌پذیری بیشتر مأموران روند کنونی را بهبود بخشیم.

انتهای پیام/س.ص

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  5:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها