0

حضور انتشارات بنیاد شهید با 250 عنوان در نمایشگاه کتاب تهران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حضور انتشارات بنیاد شهید با 250 عنوان در نمایشگاه کتاب تهران

نسخه چاپيارسال به دوستان
قائم مقام بنیاد شهید در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
حضور انتشارات بنیاد شهید با 250 عنوان در نمایشگاه کتاب تهران

خبرگزاری فارس: قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نشر شاهد با عرضه 250 عنوان کتاب مرتبط با حوزه ایثار و شهادت در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد یافت.

خبرگزاری فارس: حضور انتشارات بنیاد شهید با 250 عنوان در نمایشگاه کتاب تهران

محسن انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، با بیان اینکه نشر شاهد سال گذشته بیش از 130 عنوان کتاب چاپ اول یا تجدید چاپ را با رویکرد ضرورت انتشار اسناد ایثارگران در نمایشگاه کتاب عرضه کرد، اظهار داشت: نشر شاهد امسال با 250 عنوان کتاب در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال در بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد یافت.

وی تأکید کرد: تاکنون بیش از 40 عنوان از آثار منتشر شده نشر شاهد به زبان‌های خارجی ترجمه شده است که 17 عنوان آن در نمایشگاه کتاب امسال به مخاطبان ارائه می‌شود.

انصاری با اشاره به ارتباطات برون‌مرزی نشر شاهد بیان داشت: بنیاد شهید تا کنون توانسته است با برقراری ارتباط با برخی ناشران خارجی، آثار ارزشمندی از شهدای انقلاب و دفاع مقدس را به زبان‌های دیگر ترجمه و به مخاطبان برون‌مرزی خود ارائه دهد.

وی ادامه داد:‌ در ادامه همین روند، نشر شاهد تعامل خود را با ناشران خارجی حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با هدف ترجمه آثار مرتبط با حوزه ایثار و شهادت و همچنین بیداری اسلامی و حرکت‌های آزادیخواه در سراسر جهان در دستور کار خود قرار داده است.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برنامه‌های جانبی نشر شاهد در نمایشگاه کتاب امسال خاطرنشان کرد: برگزاری نشست تخصصی «بررسی و تحلیل آثار پژوهش در ایثار و شهادت» در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب، رونمایی از «فرهنگ اعلام شهدای دانشجو» و چند جلد از وصیت نامه شهدا و برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه‌های حضور نشر شاهد در نمایشگاه کتاب خواهد بود.

انتهای پیام/

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها